Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Duel 80 Plus Gold zdrojov Enermax a Cougar

24.9.2010 10:45
VladimirZdravim. Nedavno sa objavila na trhu nova znacka zdrojov Cougar. A v ich ponuke ma zaujala seria zdrojov GX. Velmi by ma zaujimalo priame porovnanie so zdrojmi Enermax MODU 87+

Co na to vravite? Citatelia by sa urcite radi oboznamili s touto novou znackou :)
S pozdravom Vlado.
25.9.2010 09:24
johny__gA našel jsi ji v českých obchodech? Pokud ne, bylo by asi dost obtížné ten zdroj na test sehnat. Nehledě na to, že recenze produktu který u nás nekoupím, je tak trochu na dvě věci.
Ale nějaký ten "megatest" zdrojů by na škodu nebyl. Poslední tu byl před 4 lety, a vůbec poslední test zdroje na SHW je dva roky starý. Přitom se nové modely objevují. Mě by třeba zajímaly pasivní zdroje od Seasonicu, řada ECO od Enermaxu atd. Samozřejmě i srovnání s low-end typu EC apod. Jenže takový test asi není nic jednoduchého, je potřeba drahé technické vybavení, znalosti a hlavně všechny zdroje sehnat. A ve výsledek určitě nebude mít takový ohlas jako třeba test nových grafik. Ten si přečte každý BFU.
25.9.2010 10:46
kevin00Srovnání si bohužel musí člověk udělat sám, ale nějaké recenze lze najít na webu silentpcreview.com - Seasonic X-400 Fanless PSU, Enermax Modu87+ 500W 80Plus Gold, Cougar GX-700 či Enermax Eco80+ 500W.
25.9.2010 02:13
Vladimir[quote=johny__g;404984]A našel jsi ji v českých obchodech? [/quote]
samozrejme: http://www.tiphardware.cz/komponenty-a-prislusenstvi/napajeci-zdroje?manufacturer=1024
keby bol problem s tymto predajcom tak sa daju kupit aj na slovensku: http://www.tichepc.sk/Produkty%20cez%20vyrobcu?arg0=7287
28.9.2010 01:11
28.9.2010 01:29
speedsnailTak jsem si prošel recenze Enermaxu 700 87+, COugaru (viz výše), k tomu i SSX-650 gold a cougar z nich vychází podle mě nejhůře a u nás je navíc i dost cenově nad.. Takže podle mě žádná extra výhodná koupě. Enermax a Seasonic jsou parametrově podobně ale seasonic je většinou o dost levnější, má 5 let záruku a líbí se mi sempasivní provedení. Pro mě favorit.