reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW28 - Lugh03: Třeba Lady in red :)

Lugh03 (63)|29.9.2010 06:36
Kolik času zabrala tvorba: zatím asi 12 hodin
Pointa wallpaperu: Bamboo pro každého

Zcela vlastní tvorba: Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ano obrázek tabletu a logo
Tutorial: ne

Další komentář: Tentokrát to je takové kreslení pro radost :) Ještě zapracuji na tom červeném světle a pozadí.
Moc rád bych věděl jestli se wall líbí nebo ne, takže budu vděčný za jakékoliv připomínky a komentáře - díky ;)
28 SHW bamboo_akt copy.jpg
Richmond (8084)|29.9.2010 15:37
Kam čert nemůže.... :D :thumb
meeee (1110)|29.9.2010 15:43
Líbí. Ta omotávka dobrá, zkoušel jsi ji i v silnějším provedení?
Lugh03 (63)|30.9.2010 08:54
Díky za komentáře, s tím čertem na tom asi něco bude :D
Omotávku jsem silnější zkoušel, ale už na sebe strhávala víc pozornosti než oblé tvary :) takže jsem jen přidal detaily a odrazy světla. Pozadí asi nechám tak jak je. Chtěl jsem se ještě zeptat na logo SH, zdá se vám v pohodě? Lepší umístění mě zatím nenapadlo, ale stejně mám pocit, že by to šlo lépe, jen už jsem kapánek bezradný. Asi do toho čučim moc dlouho :)
28 SHW bamboo_akt copy.jpg
meeee (1110)|30.9.2010 09:07
Hm, máš pravdu, výraznější omotávka na sebe strhává pozornost, ale nějak nedokážu říct, jestli tahle nebo ta v předchozí verzi se mi líbí víc. Obojí jsem zkoušel na ploše a prostě to nerozštípnu. Logo mi přijde uklizený dobře, neruší.
Karel Polívka (1485)|30.9.2010 17:51
Mě se více líbí ta druhá verze - u té první je "omotávka" příliš drátová, u té druhé vzbuzuje dojem vyzařování energie :-).

Jinak pls více zvýraznit logo SHW - má být na wallpaper dobře viditelné, tady je uklizené tak dobře, že skoro vůbec není vidět.
Impact (135)|30.9.2010 22:02
aneb když není nápad, erotickej podtext to dycky zachrání :D ale jinak s citem docela :)
Lugh03 (63)|1.10.2010 00:15
Po menších kosmetických úpravách je už finální wall uploadnutý do soutěže, omotávku jsem se snažil udělat prostorovější, logo jsem více zviditelnil a co se nápadů a erotiky týče, byly i nápady neerotické, jenže tentokrát jsem si chtěl fakt udělat radost - alespoň jsem se snažil být decentní formou - když už ne objemem :) navíc úplně prvním nápadem byla ňadra přes celou obrazovku s prsty na okrajích s nápisem "Bamboo fun - zoom what you like by touch"
A moc všem děkuju za komentáře a pomoc při rozhodování :thumb
28 SHW bamboo_akt_final.jpg