Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: SHW28 - Strogg_CZ: 3

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Kolik času zabrala tvorba: 45 min
    Pointa wallpaperu: Bamboo jako voskové pastelky

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
    3D model: ne
    Brush: ne
    Obrázek, fotografie nebo textura: ne
    Tutorial: ne

Další komentář: V jednoduchosti je krása a tak jsem "Bamboo tužky" udělal jako pastelky.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: bamboo777.png 
Zobrazení: 326 
Velikost: 906.0 KB 
ID: 18893  
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

dukaz tvorby
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: dukaz777.JPG 
Zobrazení: 107 
Velikost: 176.1 KB 
ID: 18894  

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

No že to jsou voskovky mi došlo až po přečtení pointy, jinak bych na to asi nepřišel, mohlo to čouhat třeba z krabičky. Jinak nejde něco udělat s tím stínováním? Ty hrany na tom peru vypadají hrozně
    Naposledy upraveno uživatelem jrx: 29-09-2010 v 17:04

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

No, máš pravdu, vím o tom. Vzniklo to hned na začátku, když jsem tu tužku složil ze dvou objektů (pravidelného 48-bokeho hranolu a koule)- to vytvořilo ten přechod, vypadá to jako by tam byl ten vršek našroubovaný. A u toho bych zůstal (už je to lenost předělávat celé od začátku). Takže Bamboo tužka má šroubovatelný vršek na výměnu tuhy -).
    Samozřejmě, že jsem měl hned na začátku vytvořit celé tělo tužky jako jedno rotační těleso, tím by ten přechod nenastal a asi by to teď vypadalo lépe.

Nováček Avatar uživatele Courtier
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od Strogg_CZ Zobrazit příspěvek
    No, máš pravdu, vím o tom. Vzniklo to hned na začátku, když jsem tu tužku složil ze dvou objektů (pravidelného 48-bokeho hranolu a koule)- to vytvořilo ten přechod, vypadá to jako by tam byl ten vršek našroubovaný. A u toho bych zůstal (už je to lenost předělávat celé od začátku). Takže Bamboo tužka má šroubovatelný vršek na výměnu tuhy -).
    Samozřejmě, že jsem měl hned na začátku vytvořit celé tělo tužky jako jedno rotační těleso, tím by ten přechod nenastal a asi by to teď vypadalo lépe.
    Když skládáš objekty tak si vždy pohlídej "smoothing groups", které se starají o vyhlazení hran při stínování a "vertex welding", což je vlastně proces, při kterém se dva vertexy na stejné pozici sdruží v jeden - tak se ti tam neudělá hrana. (to by měl umět každý 3D program)

Podobná témata

1. SHW28 - polorobot: 1
    Od polorobot v sekci 28. Bamboo pro každého
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-10-2010, 16:37
  2. SHW28 - hanusm: 1
    Od hanusm v sekci 28. Bamboo pro každého
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-10-2010, 16:53
  3. SHW28 - Jlbohm: 1
    Od Jlbohm v sekci 28. Bamboo pro každého