Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: 80x80mm

Redaktor SHW
    Registrace
    May 2006

Srovnávací test 80mm ventilátorů - první část: http://www.svethardware.cz/recenze-s...vni-cast/13378

Srovnávací test 80mm ventilátorů - dokončení: http://www.svethardware.cz/recenze-s...okonceni/13383

Srovnávací test 80mm a 92mm ventilátorů: http://www.svethardware.cz/recenze-s...tilatoru/13698
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele b.art
    Registrace
    May 2006

Xilence case fan 80 mm | xpf80.r
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=35979
    Cena: 73,- s DPH

+ skvěle zpracovaný, při 12V (1500ot) je slušně tichý s vynikajícím průtokem vzduchu, černo-červená kombinace vypadá dost dobře

- hodně vibruje, jako vždy: příslušenství není

Nováček Avatar uživatele snapcase
    Registrace
    May 2006

Thermaltake Smart Case Fan II
    -vyhoda je regulacia v baleni, je tam aj teplotne cidlo(to ale nepouzivam)
    -do ticheho pocitaca by som ho neodporucal, da sa sice zregulovat, ale potom prietok stoji za houby..

cena je imho priemerna az nadpriemerna..
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=27111

Nováček Avatar uživatele .blahorodje.
    Registrace
    May 2006

No mal som 80x80mm Primecooler,
    Super vydrzal az dva mesiace,potom mal zvuk ako cmeliak.
    Připojené obrázky Připojené obrázky  

eraser

Výborné skúsenosti som mal s Arctic Fan 3 TC a tiež Arctic Fan Pro 2 L TC.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

Ano ANO AC je good, výborné vrtulky vřele doporučuji,...

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Souhlasím, momentálně mám ve skříni osazeny AC Arctic Fan 3 TC (vzadu) a Arctic Fan Pro TC (vpředu), přičemž se vyznačují tichým chodem a slušným výkonem za rozumnou cenu.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od eraser
    Výborné skúsenosti som mal s Arctic Fan 3 TC a tiež Arctic Fan Pro 2 L TC.
    Lku trosku cvakaji loziska a je to slyset. jsem spokojeny s nexusama real silent na 5V :-D

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

trochu to nesouvisí s tématem ale chladič AC mám na procíku a taky sem spokojenej

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Teď jsem koupil a namontoval AC Arctic Fan 3 TC (vzadu) a Arctic Fan Pro TC (vpředu) a jsem maximálně spokojen. Myslím, že zejména s AC Arctic Fan 3 TC si fakt vyhráli. Dílenské zpracování je skvělé a ceny ještě skvělejší! Můžu jen doporučit. Kdybych je sám nenamontoval, tak ani nevím, že je tam mám!

Btw o tom cvakání ložisek už jsem někde nezávisle na sobě četl. Chci věřit tomu, že to byla prostě nějaká špatná série a už se to nebude opakovat. Takže vy, co máte tu smůlu, že jste si je bohužel koupili, tak věřte, že to cvakání není normální a upalujte s reklamačkou dřív, než sedne prach! Good luck!

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Doporucuji: THERMALTAKE A1873 3,5 DRIVE BAY FAN KIT mam ho doma a jsem naprosto spokojeny
    4x 80MM FAN + 3,5 SPEED CONTROL PANEL za 540,- s dani? Dyt to je skoro zadarmo
    http://www.tntrade.cz/shop/index.php...-control-panel

Občasný diskutér Avatar uživatele Aisicek
    Registrace
    May 2006

Tak som si prave nainstaloval do compu 80mm novy Notcua fan. Je uzasny. V porovnani so starym (pol roka stary) cooler master je to nebe a dudy

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Před týdnem mi došli dva Xilence case fan 80 mm | xpf80.r. Opravdu můžu doporučit. Průtok slušnej a hluk žádnej, ani o nich nevím a za tu cenu... Možné vibrace mi tlumí gumové podložky made by home:-)

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

ja uz chvilku beru Nexus Real Silent 80mm a musim uznat, ze jsou sakra tichy... na 5V neni slyset ani zblizka a na 12V je slysitelne jenom na velmi kratkou vzdalenost (slyset je jenom pruvan, zadne loziska ani nic takovyho). imho ventilator jak ma byt

Obyvatel SHW Avatar uživatele KunNy
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od okleger Zobrazit příspěvek
    Před týdnem mi došli dva Xilence case fan 80 mm | xpf80.r. Opravdu můžu doporučit. Průtok slušnej a hluk žádnej, ani o nich nevím a za tu cenu... Možné vibrace mi tlumí gumové podložky made by home:-)
    A které od Xilence máš, vím že jsou dvoje: černo-červené a průhledné? Taky uvažuji o koupění starých 80 mm fanů, asi od Xience - vzhledem k ceně/výkonu/hlučnosti; jinak kdyby nebyly Noctuy tak drahé tak si koupím něco od Noctuy (mám chladič na CPU Noctuu U12F a můžu jen doporučit, oprovdu o něm vůbec nevím a výkon i na OC CPU vynikající).
    A nebo koupím rovnou TT Armor Jr. (o kterém už delší dobu uvažuju) a kašlu na nějáké 80ky...

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 13-11-2011, 19:20