Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Víkendová diskuze: Ideální notebook?

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Soulas Měl jsem možnost si tento notebook ohmatat (kolega ho vlastní) a až na některé drobnosti na mě zanechal opravdu dojem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Tenhle se ke mě ještě nedostal Každopádně minulá verze mě trochu vyděsila tím pružným displejem

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Každopádně minulá verze mě trochu vyděsila tím pružným displejem
    Taky se mi to moc nelíbilo. Bohužel to je daň za malou velikost a nízkou hmotnost. Co mě osobně zhlamalo byla mechanika. Přece jen jsem čekal v této kategorii něco jako má X301 od Lenova nebo něco podobného. A taky plast nad mechanikou byl jak z papíru. Co na mě působí velmi dobře je použité rozlišení a výkon. Dále pak výdrž na baterii. Toto by mohlo Lenovo použít jako Etalon pro novou X řadu.

Takže znovu ideální notebook. Kombinaci tohoto Sony a X301 od Lenova.

odb odb je offline
    Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

Ideal nieje ani nebude lebo kazdy mame svoju vlastnu predstavu o idelnom notebooku ale vyrobcovia nemozu robit pre kazdeho iny notebook.

Skoro idealny notebook vlastnim - 14" IBM ThinkPad T60. mechanicja kvalita na jednotku, vykonu ma tiez dostatok (coreduo), po vymene hdd za novy je o poznanie sviznejsi a s 9 clankovou bateriou vydrzi pracovat skoro cely pracovny den.

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

tak ja uz mam svoj idealny notebook...

mojou prioritou bol velky matny display 17", telo NB celohlinikove, min. 8 GB ram, SSD disk aspon tych 256 GB, procesor i7 a vydrza baterky v plnej zatazi aspon tych 5 hodin...

takze moje idealy su uz pretavene do skutocnosti a fakt si uzivam pracu na nom...

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Idealni notebook? No mel by se dat v pohode rozsirovat, obmenovat, mel by mit dobre chlazeni, velkou klavesnici, mys a monitor umisteny nejak ergonomicky... No a mel by byl t dost tezky, aby ho nikdo neodnesl... hm. Takze by mel byt asi jako stolni PC :-D.

Slovni spojeni idealni notebook je imho jakasi perverzni kontradikce, jelikoz notebook byl, je a dokud nedojde k zavratne zmene, tak i bude tezky kompromis, ktery byl vytvoren, aby se PC dalo prenaset. Ergonomie (pozice, velikost LCD, klavesnice, mys), vykon, cena, chlazeni, zivotnost, kvalita displaye mluvi jasne proti notebookum. Jsem rad, ze nic takovyho nemusim mit a nicit si tim pater...

Budoucnost vidim ve zfuzovani kompaktniho fotaku, mobilu, notebooku a maleho projektoru (obraz, klavesnice, "mys") do jednoho zarizeni. Prvni vlastovky uz jsou... Takze tomu davam tak asi 10 let, nez po necem podobnem zatouzim.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Ideální počítač
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 22-07-2012, 21:22
  2. Víkendová diskuze: Ideální flashdisk?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 22-01-2012, 21:17
  3. Víkendová diskuze: Ideální NAS server
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 24-02-2011, 08:37
  4. Víkendová diskuze: Jak by měl vypadat ideální NB?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 31-01-2010, 09:51
  5. Víkendová diskuze: Jak by měl vypadat ideální notebook?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 17-09-2008, 07:37