reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

COD MW2

codmaster (1)|3.10.2010 12:17
Potřeboval bych poradit s hrou COD MW2. Kdyš se mě načítá mise tak se načte tak do půlky, pak se to sekne a hodíto Directx error. Nevíte někdo co stim??? skoušel sem directx aktualizovat a přeinstalovávat a furt to dělá. díky za rady
dzandra (1368)|7.10.2010 13:50
Originál nebo kopie ?
Stephy (2)|5.1.2011 18:01
Čau hoši ,potřeboval bych pomoc, vždicky když hraji tak první mapu v multiplayeru odehraju bez problému ale u druhém nabíhaní mapy nebo třetím mi v běhne error -( Directx encountered an unrecoverable error . Check the readme for possible solutions. ( ok ) ) a musim to vypnou přest CTRL-ALT-DELETE a jestli chci hrát znovu se mi stane to samé první mapu ok , ale ostatní nic mám originalku .. řekl bych že PC to není všechny hry např: mafie2 - metro 2033 , gta 4 hraju na plno a nic žádnej error dokonce když hraji cod4 singl nebo Mp tak žádnej error prostě mi slobí jen moderno 2 :-( fakt už nevim co stim prosím pomoc te mi hru jsem přeinstaloval 2x taky nic . jestli budete vědět tak mi napište na icq 285 285 073 a nebo na skype stefan.teplicanec děkujjji . a nebo normalně sem
Stephy (2)|7.1.2011 14:30
Ty vole , co to je za fora jsem slušnej jak debil. a nikdo mi ani po 2 tejdnů neodpoví .. fakt!! přišerný.
dzandra (1368)|10.1.2011 08:28
Hele ale sprostý tu být nemusíš, za prvé, nevím jaký os používáš, a třeba na jaké grafické kartě to hraješ. Stačí vlastně ati nebo nvidia. Navíc podobný problém dělal i COD2.