Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 24

Téma: SHW29 - lukas8178: Solar

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Kolik času zabrala tvorba: týden
    Pointa wallpaperu: Eyefinity, tak široký pohled že se do něj vejde celá sluneční soustava.

Zcela vlastní tvorba: Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
    3D model: ne
    Brush: ne
    Obrázek, fotografie nebo textura: ano
    Tutorial: ne

Další komentář: Snažil jsem se zachovat vztah k reálným vzálenostem a velikostem tzn. v modelu je přibližně:
    -velikost planet 1000x menší
    -vzdalenosti planet od středu sluneční soustavy 1000000x menší
    -slunce zmenšeno opravdu hodněkrat
    -planety se pohybuji po kružnicích s jedním středem
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: eyeR.jpg 
Zobrazení: 236 
Velikost: 1.05 MB 
ID: 18995  
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

No toto, taky sem si říkal co na takovou velkou plochu a vesmír mě napadl jako první. Ale na tvé zpracování zdaleka nemám. Super práce

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Vesmír mám tak taky rozpracovaný (vlastně už skoro dokončený). Koukám, že toto téma se vyloženě nabízí. Nevím, jestli to mám zveřejňovat, si rozmyslím. Ale určitě to mám jinak než ty.
    Naposledy upraveno uživatelem Strogg_CZ: 05-10-2010 v 19:40

Nováček
    Registrace
    May 2006

tak nic, jsem slepon :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

JJ to téma mě taky napadlo hned, hlavně jsem měl něco už hotového takže pro mě jasná volba.... jinak si myslim že nebude vadit když tu bude víc wallu na jedno téma...já osobně spaceart rád

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od lukas8178 Zobrazit příspěvek
    JJ to téma mě taky napadlo hned, hlavně jsem měl něco už hotového takže pro mě jasná volba.... jinak si myslim že nebude vadit když tu bude víc wallu na jedno téma...já osobně spaceart rád
    Super , že to takhle bereš a nenecháváš to naposlední den a zveřejníš svoje dílo hned a necháš o něm diskutovat. Já se rád vyjádřím i prodiskutuju to téma. Vesmír je asi opravdu první myšlenka, co tě při té ploše a rozloze napadne.
    A ještě k tomu wallpaperu, můžeš prozradit v jakém editoru jsi dělal to slunce. Já ho mám totiž celkem podobné i s tím odleskem fotoaparátu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

A do požadovaného rozlišení 1920x1200 či 1680x1050 to převedeš kdy?
    Jinak škoda, že já neovládám tvé grafické schopnosti, nápadů bych měl, ale nějak ty schopnosti tvorby chybí

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od dzandra Zobrazit příspěvek
    A do požadovaného rozlišení 1920x1200 či 1680x1050 to převedeš kdy?
    Specialitou tohoto kola je, že wallpapery musí mít rozlišení 7680 x 1600 (šířka x výška) kvůli možnosti použití na pracovní ploše sestavené z trojice monitorů s rozlišením 2560 x 1600.

Napsal(a) jste příliš krátký příspěvek. Příspěvky musí být minimálně 5 znaků dlouhé.

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

AAAAA, se omlouvám, nějak toho je na mě moc. Dík za info. Měl bych asi přestat chlastat

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Strogg_CZ Zobrazit příspěvek
    Super , že to takhle bereš a nenecháváš to naposlední den a zveřejníš svoje dílo
    A ještě k tomu wallpaperu, můžeš prozradit v jakém editoru jsi dělal to slunce. Já ho mám totiž celkem podobné i s tím odleskem fotoaparátu.
    Je to zatim celý jen v Cinemě 4D, ty odlesky si budou asi podobný s více programama

Citace Původně odesláno od dzandra Zobrazit příspěvek
    Jinak škoda, že já neovládám tvé grafické schopnosti, nápadů bych měl, ale nějak ty schopnosti tvorby chybí
    Díky moje grafický schopnosti nejsou sice nijak velké ale na pár kuliček to stačí

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Tak trochu update... jen nevim jestli tenhle pohled kamery je lepsi... ale snad jo ten původní mi přišel takovej moc učebnicovej...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: eye ctyri shw.jpg 
Zobrazení: 153 
Velikost: 1.09 MB 
ID: 19042  

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Jo, tohle je lepší Jen opravit okraje té textury přes to a zmenšit logo (že jsou wally do tohoto kola nadstandartně větší neznamená, že musí být logo přes půl monitoru. Vždyť stačí i blbých 60-70px na výšku. )

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Tato varianta se mi líbí více. Co mi na tom tvém walpaperu moc nesedí, je ta velikost slunce. Tím, že tam máš ten pás asteroidů v elipse, tak to působí nepřirozeně. kdyby ten pás šel někam do nekonečna, pak by to slunce odpovídalo velikostí. Takhle to působí docela nepřirozeně, pokud jde o sluneční soustavu a není to třeba nějakej paralerní vesmír, kde slunce zmenšilo -).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Mě osobně tam chybí hloubka (která je na větší ploše ještě zřetelnější)... na to že to je hluboký vesmír, jeví se mi to dost ploše. Pravděpodobně je to uspořádáním planet (2 velikosti, malá vs. velká), kompozicí a to "slunce" tomu taky moc nepřidalo... Cinema má parádní shadery, takže žhnoucí slunce uděláš minimálně úpravou např. shaderu Banzi (otázka 5ti minut). Navíc pokud budeš mít mít parádní slunce, budeš mít i o 100% lepší světlo ve scéně, stíny, kontrast malých a velkých objektů atd... a vzhledem k velikosti scény bych použil i jinou ohniskovou vzádelnost kamery a výsledný render posunul k teplejším barvám...
    Tolik k tématu vesmíru, jak bych ho zpracovával já, což pro tebe není návod, ale názor z jiného pohledu

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Má to takový divoký měřítko, ale protože Slunce by při tomhle poměru změnšení ku vzdálenosti muselo být asi 100x větší tak se tomu dává umělecká nadsázka
    Podle mě se tam zbytečně snažíš dostat všechny planety, ten Uran a Neptun tam vyloženě nesedí, jak logickou velikostí, tak z hlediska kompozice.
    Já osobně bych tomu dodělal nějaký malý příběh, třeba prolétávající vesmírná loď nebo třeba sonda Pioneer nebo tak něco.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Sins of a Solar Empire & Datadisky
    Od cool.user v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 147
    Poslední příspěvek: 09-04-2011, 19:03
  2. SHW31 - lukas8178: 2
    Od lukas8178 v sekci 31. 5 let oXy Online
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 31-12-2010, 13:28
  3. SHW30 - lukas8178: 1