reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jak Na VklÁdÁnÍ TitulkŮ Do Avi ?

steven.91 (4)|16.4.2007 18:09
Který program umí vkládat titulky do obrazu avi souboru a zároveň je i upravovat? Mám jeden program který je tam vloží na pevno , ale nejde nastavit ,aby byly titulky pod obrazem vtom černém pruhu. Takže se mi to zobrazuje přimo ve filmu a je to na nic....předem dik za všechny rady
Ivo Mašek (507)|16.4.2007 19:00
boboco (1987)|16.4.2007 19:05
Já mohu vřele doporučit Subtitle workshop. Může posloužit pro kompletní editaci i vytvoření zcela nových titulků.
steven.91 (4)|22.4.2007 11:54
[QUOTE=Ivo Mašek]Zkus AVI ReComp.
http://www.g2.cz/cs/download/pc/7985.shtml
Je free.[/QUOTE]

ja potřebuju aby to umělo dávat title pod obraz , ten program to neumi
steven.91 (4)|22.4.2007 11:54
[QUOTE=boboco]Já mohu vřele doporučit Subtitle workshop. Může posloužit pro kompletní editaci i vytvoření zcela nových titulků.[/QUOTE]

ja nepotřebuji tvořit titulky, jen je na pevno vložit do avi souboru pod obraz !
boboco (1987)|23.4.2007 09:21
aha, tak to mění situaci. Lze použít VirtualDUB s vhodným pluinem, jednou jsem to tak v minulosti dělal a šlo to bez problémů, ovšem neznám již název pluginu a samozřejmě ani stránku, kde jsem ho tenkrát stáhnul.
steven.91 (4)|23.4.2007 12:23
[QUOTE=boboco]aha, tak to mění situaci. Lze použít VirtualDUB s vhodným pluinem, jednou jsem to tak v minulosti dělal a šlo to bez problémů, ovšem neznám již název pluginu a samozřejmě ani stránku, kde jsem ho tenkrát stáhnul.[/QUOTE]

ten pluin na ty titulky mam , u toho mam ale jiny problem . Titulky tam dám v náhledu jsou krásně pod obrazem jak je chci mít . Ale když dám seve as tak se změní rozlišení cca 7 cmm od každého okraje , prostě se mi z toho uděla takovy čtvereček :-( . Chtěl bych aby to zůstalo ve stejné kvalitě jak to bylo před tím než jsem přidal title pod obraz ! když dám uložit přesnou kopii steamu , tak sice zůstane kvalita stená ale titulky nikde . :_( všechno v poho pokud nepřidávám latter box ( černé pruhy pod obraz na title ! pls poradtě !
weber (0)|1.6.2007 12:34
Já používám DVD Lab PRO.
Perfektní návod od Kubika: http://www.skystar2.info/xmb_forum/viewthread.php?tid=917

ale teď čtu že odkazy jsou nefunkční.
DVD Lab Pro je na kompletní zpracování DVD a podle těch návodů je to brnkačka. Titulky si můžeš umístit kam chceš.