Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: LCD monitor "nedrží" obraz

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Mám monitor Prestigio 22". Ten mám už tak 2 roky a bez problému. Teď mě při prohlížení webu zničeho nic zčernal. Obraz se na něm zobrazuje pouze pokud odchází k nějakým změnám, tzn. start BIOSu, nebo systému a pak když monitor vypnu a zapnu. Ale asi po vteřině zmizí. Při světle jde vidět, že obraz na monitoru je, ale velmi tmavý, takže jdou pouze obtížně rozeznat obrysy oken apod. Menu na monitoru spustit nejde taky (nebo ho nevidím), abych přidal světlost.
    Monitor jsem zkoušel na druhém PC s jinými kabely a problémstejný.
    Existuje nějaké řešení kromě sběrného dvora?
    Děkuju
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

Jsou specializované firmy na opravu. Můžeš jim monitor zaslat (donést), oni se na něj podívají a řeknou ti kolik by stála oprava. Pokud ti to přijde moc, tak ji můžeš odmítnout a neplatíš nic. Já měl třeba monitor v opravě (odešel powerboard), stálo to 1500Kč. U mě to mělo cenu, protože to byl drahší MVA monitor. Nevím jestli u tvojeho by se nevyplatilo rovnou koupit jiný.

http://www.abax.cz/ Na stránkách už nemají opravy monitorů, ale můžeš jim zkusit napsat a popsat závadu, třeba ti i odhadnou cenu opravy.

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od MMKS Zobrazit příspěvek
    Při světle jde vidět, že obraz na monitoru je, ale velmi tmavý, takže jdou pouze obtížně rozeznat obrysy oken apod. Menu na monitoru spustit nejde taky (nebo ho nevidím), abych přidal světlost.
    Vadny invertor nebo podviceni, reklamuj! Vetsina LCD ma tri roky zaruky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Mě osobně toto začal dělat Samsung,dnes jsem ho odnesl do opravy,kde mě bylo řečeno,že to většinou bývá vadný procesor v monitoru a ten se nedá vyměnit,takže nový monitor.Ještě se na to podívají,kdyby to náhodou bylo něco jiného,ale moc tím počítat nemám.Odešel 3 měsíce po vypršení záruky.

Podobná témata

1. Rozmazaný obraz při "probuzení" pc
    Od smrtka88 v sekci Grafické karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-12-2011, 14:52
  2. Windows 7: Windows 7 - špatně zobrazuje pc hry - "ořezaný obraz"
    Od romcza_cz v sekci OS Windows
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-02-2011, 19:58
  3. Flash disky: Jak odeslat na Flash disk "obraz"(=velky soubor)
    Od j7n v sekci Flash disky, pam. karty
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 22:52
  4. LCD: Obnovovací frekvence LCD 75Hz-obraz "nenaběhne"
    Od fanynek v sekci Monitory
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 24-03-2009, 01:10