reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ACER Aspire timelineX 1830T - problém s wifi

Phill18 (2)|9.10.2010 15:36
Ahoj, mám asi 14 dní tento subnotebook a velká spokojenost, akorat jsem narazil na problem, protože se nemůžu připojit na žádnou wi-fi mimo muj domov. I když by měla byt wifi pro veřejnost a bez hesla, nejaké heslo to po mě pořád vyžaduje. Doma mi to funguje bez problemu ( nemam ji zabezpečenou) Příkladam i screen... DIky moc!
ukazka.jpg
Jandaskunk (2330)|9.10.2010 16:07
Můžeš dát prosím screen přímo sem na forum??? Je tu možnost, tak proč to každej dává někam jinak, kde se musim proklikat přes 50 okýnek?

Když tam zadáš jakýkoliv klíč (nějakej svůj vymyšlenej) a dáš OK, tak to funguje? Tohle vypadá spíš jako ochrana pro tebe než ochrana sítě... (možná jenom ale blbě chápu co se tam píše)
Phill18 (2)|9.10.2010 16:58
Když tam něco napišu tak to nefunguje, taky mi přijde, že to je spíš ochrana pro mě než klasický heslo pro sít... protože jsem to zkoušel např v kavarne, kde bylo dalších 20 lidi s notebookem a nikdo si nestěžoval, takže je problem u me... jen se v těch win 7 moc ještě nevyznám, tak jestli by mi tady někdo dokazal poradit, kde co vypnout nebo přepnout, tak by to bylo super.
Jandaskunk (2330)|9.10.2010 17:52
Tak to není heslo pro tebe, ale skutečně je to heslo sítě, teď jsem to zkoušel na notebooku s Win7...jsi si jistý, že ta síť na kterou se připojuješ není nijak zabezpečená heslem (stačí chvíli podržet kurzor na ní a tam vidíš zabezpečení)? Byl na tom notebooku nějakej soft od Aceru k sítím (bývá pak v liště nejspíše)?
astec (1823)|9.10.2010 18:07
Teď možná plácnu. Není potřeba nastavit tu síť jako domácí, nebo jak to tam je.