reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Klávesnice na notebooku

terryjohn (116)|10.10.2010 14:27
ahojj stala se mi nemila vec,vylil sem si trochu semtexu na klavesnicu notebooku a ted to lepi pod tema pismenama... zkusil sem vyloupat pismena a utrit vlhku hadru ,sle stlalo se mi tohle - jakz takz jsem to vycistil,ale kdyz sem vylamoval pismeno a tak sem to vylomil i s tim co je pod tim,jak tam je ten drzak na to pismeno,ten ktery ohranicuje ten gumovy joystick kterym se pise,ten drzacek plastovy sem rozlomil...jde nekde koupit nahradni tento maly plastovy drzacek??a neni nekde nejaky pripravek v obchoddech ktery by se dal pouzit k nastrikani do tech klaves,stejne i ted nektere jdou tezce zmacknout,furt jakokdyby se lepili jeste...:confused::confused:
johny__g (6387)|10.10.2010 18:03
Tak to se bude shánět asi těžko, navíc když si nám ani neprozradil typ notebooku ... :stupid
Kup novou klávesnici.
Sommer (384)|10.10.2010 18:57
Ve vší úctě a bez urážky - ale pokud jsi takto "nezručný", tak je imho lepší odnést ntb do servisu než to zkoušet čistit/vyměňovat doma :)
terryjohn (116)|10.10.2010 23:21
muj typ je Acer- http://www.alza.cz/acer-aspire-5551g-n834g50mn-d172557.htm

a jinak jak koupit novou klavesnici do notebooku??:eek::confused:kde??to se jen tak prodava??

Sommer-notebook mam dva mesice,nikdy drive jsem jej nemel,jinak to asi neni o tem ze su nezrucny,ale ze jsem neco takoveho delal vbc poprve a nevedel sem jak tak se to proste rozlomilo no...v sobotu odpoloedne zadne servisy otevrene nebyly..a clovek se uci praxi nemyslis??priste az se mi neco podobneho stane uz budu vedet co a jak,nejsu takove poleno abych s kazdu prkotinu chodil do servisu...
Georginek (2957)|11.10.2010 01:21
No, bud rad ze to svinstvo nezateklo niz treba na desku. To bys byl hnedle chudsi o 8 litru. Kdyz sem dobytek, tak u notasu nechlastam a nebo si koupim nejakej,kterymu nevadi politi.... :rolleyes:

Jedinny logicky reseni je koupit novou klavesnici. Opravy, cisteni a podobny kravoviny jsou k nicemu, kor kdyz si tam neco ulomil. A jestli to bylo sladky, tak by to stejne za cas prestalo fungovat. Sladky svinstva leptaji tistene spoje. Konkretne na Tvuj notas je za 1620Kc. Ja mam dobrou zkusenost s touto firmou . Otazka prehozeni je minutka. Objednej si novou klavesnici a nejdi si Servisni manual kde jsou obrazky a popis jak vymenit klavesnici, abys treba neserval konektor nebo neco. Notebooky nejsou stolni PC. Opravy jsou jak ja rikam mnohem "uchylnejsi" a o mnoho drazsi..... A kdyz o tom nic nevis, je lepsi se do toho nemichat, nebo zaplaces nad vejdelkem :D