Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Problémy s PC (HW/SW): nejde mi laptop

Neregistrovaný

Tazatel: roby75

Znění dotazu: ked zapnem notbook tak mi vypisuje BOOTMGR is compressed,press ctrl+alt+del to restart,chcel som uvolnit miesto a asi som vymazal windowsxp,poradte mi prosím

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

No pokud jsi si smazal windows xp, tak ti nepomůže nic jiného, než ho znovu naistalovat.
    Předtím Zkus nový hirent boot a myslím že v hlavním menu je něco ohledně opravy bootmgr nebo zkus na tom disku zpustit pomocí příkazového řádku chkdsk. Jo a taky tam je windows xp, který ti nabootuje a můžeš se na ten tvůj disk podívat, co jsi tam provedl za paseku

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Ty jsi komprimoval systémový disk?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Možná jenom zkomprimoval root Cčka. Zkus to Hirens Boot CD, nabootovat z něj MiniXP (pokud je disk SATA, tak předtím přepnout do IDE kompatibilního režimu aby se to rozběhlo - a po dokončení práce s Hirens přepnout zpátky) a zkontrolovat, a odkompresovat alespoň to, co je v kořenovým adresáři disku C:.

Jinak IMHO jediná složka, kterou má smysl na disku C: komprimovat, je Program Files (lze dosáhnout značné úspory místa ale zároveň nedojde k až tak výraznýmu zpomalení, jako by došlo např. při zkompresování složky Windows).

Podobná témata

1. Problémy s PC (HW/SW): PC nejde zapnout
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-05-2014, 12:11
  2. Problémy s PC (HW/SW): PC nejde
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-08-2009, 07:40
  3. Problémy s PC (HW/SW): Nejde mi grafárna
    Reakcí: 12