reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Diagnoza Chyby

Georginek (2957)|13.10.2010 19:00
Zdravim, notas prisel z opravy s popiskem.

Vymena cipove sady, kontrola patice Ide, oprava systemu xp profi, test OK.

Hmm, notas zapnu a za 3 vteriny tam skoci to modry svinstvo viz obrazek........

Nejaka diagnoza co s tim muze bejt? Predtim nez jim to hodim zpatky na hlavu, jestli bych to nemohl opravit doma sam.....Nejaka rada?

Neco sem hledal, nasel treba tohle ale jaksi nevim, jak mam ten stazenej soubor spustit na tom vadnem PC.

Da se to spustit pomoci Windows MINI XP prez Hirent??

Dekuji za rady.

PS: Chtel jsem zkusit preinstalovat Windows, ale cela instalacka je na disku,to jejich slavny AcerRecovery....Zlaty CD. takze se tam nedostanu. CD k tomu zadny nejsou. Je mozne to nekde stahnout nebo se k tomu nejak dostat?

Acer TravelMate 4602WLMi

MiniXp pomoci Hirent najelo normane, ted sem pustil HDD regenerator (predtim totiz nefungoval disk) zatim to jede normalne. Nevim jestli to mam zkusit preinstalovat, nebo se domahat opravy......
131020101210.jpg
HADES (37)|14.10.2010 06:46
OS by měl jít opravit z recovery partition, je na to nějaká klávesová kombinace při startu PC, určitě to máš někde při POSTu napsané. Bude to asi Alt+F10, aspoň tohle mi vyplivl Google. Kdyby to nezabralo tak zkus pohledat dál
|Mio| (1333)|14.10.2010 09:00
Pokud tam nemas data tak to spis preinstaluj. V podstate by melo pomoct opravit systemove soubory klasicky z nouzoveho rezimu pomoci chkdsk /F pokud si to tedy neudelal uz po nabootovani z CD
Georginek (2957)|15.10.2010 18:29
Hmm, nakonec jsem to proste preinstaloval z CD uplne novou instalaci a stavajici disk naformatoval. Zatim to jede normalne.....

Ackoliv teda nechapu, jak mohli napsat, ze obnovili XP a test OK, kdyz to pak hodilo tuhle hlasku.