reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ovladace HELP

Georginek (2957)|13.10.2010 22:46
Nesnasim ATI, nesnasim podporu Aceru, nenavidim instalace rady TM. Proboha, muzete mi nekdo poradit???

Potrebuju nainstalovat Ati Mobility Radeon X700 do notasu TM 4600. Prosim lidi, kde mam stahnout nejaky normalni ovladac, ktery bude fungovat a nebude mi hazet ruzny nesmysly??? Instalace ovladacu GK i tak pitome jako je ATI trva tak 2 minuty. Budete se smat ale uz to delam 2 hod a nemuzu tam ten prisernej Catalyst nebo alespon samotnej ovladac dostat.....
Jsem znechucen na nejvetsi miru.....

Prikladam informace o GK z Everestu

Prosim poradte mi nekdo kde mam stahnout ovladac??? Zkousel jsem stranky Aceru, stranky ATI, vzdycky to napise nejakej nesmysl viz obrazky nebo nejek blabol o nekompatibilite bo co, ale ovladace jsou to spravny. Prosim poradte nebo ten notas vezmu a prohodim ho voknem.
mrdka1 acer.JPG mrdka2.JPG radeon.JPG
DrZelenka (2491)|13.10.2010 23:11
Predpokladam, ze to prvni je chyba pri instalaci ofic. ovladacu ATI. To druhe Acer.

Btw do/z jaky slozky jsi instaloval? Neinstalujes to do zbytecne moc podslozen, ze to je 88znaku? Nebo Acer ma tak debilni zpusob instalace a takhle dlouhej nazev dela sam?

Taky me acer nasral tim, ze me (zmenou ID zarizeni) znemoznil instalaci oficialnich ovladacu a ty od aceru jsou neskutecne zastaraly.

Koukni se na posledni post zde. Je tam navod jak vnutit oficialni (a aktualni ovladace).
Georginek (2957)|13.10.2010 23:25
No ty znaky jsou dlouhy, videl jsem to zatim prvne v zivote. Nicmene jsem rozbalene ovladace nahral na C:\Ati nebo C:\Utility\ATI a pak to hodi tu druhou hlasku. Zajimave je, ze ATI ma na svem webu Mobility Radeon jako Desktop ackoliv je to notasova GK ale ta instalace taky nejde. Prez mobility Radeon jako OTHER to taky nejde..... Jsem opravdu znechucen. Na ten post kouknu
DrZelenka (2491)|14.10.2010 06:44
[quote=Georginek;408913]No ty znaky jsou dlouhy, videl jsem to zatim prvne v zivote. Nicmene jsem rozbalene ovladace nahral na C:\Ati nebo C:\Utility\ATI a pak to hodi tu druhou hlasku. Zajimave je, ze ATI ma na svem webu Mobility Radeon jako Desktop ackoliv je to notasova GK ale ta instalace taky nejde. Prez mobility Radeon jako OTHER to taky nejde..... Jsem opravdu znechucen. Na ten post kouknu[/quote]

A ten DH Mobility Modder jsi zkousel?

EDIT - koukam, ze jede ... udeleni reputacnich bodu jsem si otevrel az po odeslani