Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Upgrade PC v ceně 10 000 - 12 500 Kč

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Co chci upgradovat: MB,CPU,GK,RAM

Aktuální konfigurace: zdroj PZ400,wd 320 GB

Další komentář: budu skládat z použitých dílu, disk bych nerad vyměňoval, pokud není nutné, zdroj nechám na vašem posouzení :-) pokud jste viděli někde něco zajímavého za dobrý peníz, můžete poradit též.. byla by dobrá volba
    Procesor Intel Core i5-750

Základovku Asus P7P55D - Intel P55

Grafiku Asus EAH5770/2DIS/1GD5/V2, PCI-E
    ??? nebo máte jiný, lepší návrh?
    počítač bude používán na HRY.. :-) děkuji Vám za rady..
    Naposledy upraveno uživatelem Filoid: 14-10-2010 v 21:23 Důvod: doplnění
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

zdroj vyhodit ->corsair vx450
    grafiku gtx460 768MB
    i5 760

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od matyyy Zobrazit příspěvek
    zdroj vyhodit ->corsair vx450
    grafiku gtx460 768MB
    i5 760
    a utáhl by ten starej procesor tu grafickou kartu ati 5770? mohl bych jí totiž sehnat za dobrý peníz, což je u mě taky dost podstatné kritérium... neprahnu po nových komponentech, klidně koupím z bazaru..

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Jestli myslíš "starý procesor" to core i5 750, tak je ta grafika skoro nevýkonná na něj . Jinak co je to za dobrý peníz?

Za výborný peníz je totiž momentálně nová MSI Cyclone GTX 460 768MB na alfě, která je výkonnější jak ta 5770...

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Jandaskunk Zobrazit příspěvek
    Jestli myslíš "starý procesor" to core i5 750, tak je ta grafika skoro nevýkonná na něj . Jinak co je to za dobrý peníz?

Za výborný peníz je totiž momentálně nová MSI Cyclone GTX 460 768MB na alfě, která je výkonnější jak ta 5770...
    sem blb, myslel jsem starý zdroj... :X... dobrý peníz? mám totiž možnost sehnat intel i5 750+asus eah 5770+Asus P7P55D za 6200 Kč.. což mi přišlo slušné... bo neee? tedy pokud by to dohromady hodilo nějakej výkon :-)
    Naposledy upraveno uživatelem Filoid: 14-10-2010 v 21:56

Registrace
    Mar 2009

Ten starej zdroj je riziko pro všechno. Vyměnit.

Jinak ty komponenty za výhodnou cenu jsou nové nebo použité, víš že jsou v pořádku a že ne na nich nebyly prováděny psí kusy? Jako za 6200 je to sázka do loterie vcelku, zvlášť pokud na to není záruka (pak bych to nebral vůbec)

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Ten starej zdroj je riziko pro všechno. Vyměnit.

Jinak ty komponenty za výhodnou cenu jsou nové nebo použité, víš že jsou v pořádku a že ne na nich nebyly prováděny psí kusy? Jako za 6200 je to sázka do loterie vcelku, zvlášť pokud na to není záruka (pak bych to nebral vůbec)
    1,5 roku je to ještě v záruce, jsou použité... použitým se nebráním i když z nových mám možnost odepsat DPH...

Registrace
    Mar 2009

Jako takhle nový tě vyjdou na skoro 11000,- s DPH, s tim, že grafika je výkonnější a na všechno máš 3 roky záruku (procesor má taky vyšší frekvenci, ale to je dosažitelné taktováním) a máš jistotu, že s tim někdo neprováděl nějaký nekalosti. Zdroj do toho nepočítám, ten budeš muset zakoupit nový tak jako tak.

Na desce se dá ušetřit...

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Jako takhle nový tě vyjdou na skoro 11000,- s DPH, s tim, že grafika je výkonnější a na všechno máš 3 roky záruku (procesor má taky vyšší frekvenci, ale to je dosažitelné taktováním) a máš jistotu, že s tim někdo neprováděl nějaký nekalosti. Zdroj do toho nepočítám, ten budeš muset zakoupit nový tak jako tak.

Na desce se dá ušetřit...
    právě si mě zastračil tím, jak si psal, že ta grafika je na ten procesor skoro nevýkonná... tak abych zas nekoupil za málo peněz málo muziky... je mi jasný, že vždycky může bejt něco lepší... ale já budu muset koupit tedy i nové ramky, zdroj a skříň.. a to už se v použitých dílech budu pohybovat kolem 10 000 Kč... myslíš, že by ta sestava na těch použitejch dílech běhala dobře? mám totiž špatný zkušenosti s kupováním nových počítačů... před 4 roky sem si postavil počítač za 35 000 Kč a teď má hodnotu tak 2500 Kč.. takže si myslim, že je asi lepší kazdy dva roky obmenit díly, než takhle vyplaznout velkou sumu najednou za něco, co tu hodnotu ztraci jeste rychlejc...

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Filoid Zobrazit příspěvek
    právě si mě zastračil tím, jak si psal, že ta grafika je na ten procesor skoro nevýkonná... tak abych zas nekoupil za málo peněz málo muziky... je mi jasný, že vždycky může bejt něco lepší... ale já budu muset koupit tedy i nové ramky, zdroj a skříň.. a to už se v použitých dílech budu pohybovat kolem 10 000 Kč... myslíš, že by ta sestava na těch použitejch dílech běhala dobře? mám totiž špatný zkušenosti s kupováním nových počítačů... před 4 roky sem si postavil počítač za 35 000 Kč a teď má hodnotu tak 2500 Kč.. takže si myslim, že je asi lepší kazdy dva roky obmenit díly, než takhle vyplaznout velkou sumu najednou za něco, co tu hodnotu ztraci jeste rychlejc...
    on ani hd5770 není špaatná grafika jen gtx460 při stejný ceně je o něco výkonnější

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od matyyy Zobrazit příspěvek
    on ani hd5770 není špaatná grafika jen gtx460 při stejný ceně je o něco výkonnější
    a zvládne jí ten slabší procesor? ten intel i5 750? aby slušně běhala?

Banned
    Registrace
    Mar 2008

slabší? pryč jsou doby kdy u intelu znamenala frekvence skoro vše,pokud jsou komponenty koupeny v jednom z velkých e-shopů jako např. CZC,alfacomp,alza,mironet apod.. tak bych se použitých dílů nebál,záruka je tak co řešit,zkus dotyčného poškádlit eště níže s cenou
    jinak i5 750 z ní dostane maximum

Registrace
    Mar 2009

Mimo to se dá solidně taktovat (ten core i5) - rozdíl mezi 750 a 760 je pouze v základní frekvenci, jinak jsou to stejné procesory a momentálně asi nejlepší čtyřjádra na hry.

Podobná témata

1. Upgrade PC v ceně 10 000 - 12 500 Kč
    Od Nixonson v sekci PC - upgrade
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 21-09-2014, 19:21
  2. Upgrade PC v ceně 12 500 - 15 000 Kč
    Od Ondrasss v sekci PC - upgrade
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 15-04-2013, 16:09
  3. Upgrade PC v ceně 12 500 - 15 000 Kč
    Od bulhy v sekci PC - upgrade