reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nezobrazuje se nabídka při zapojení USB Flash disku

madfox51 (5)|15.10.2010 16:03
Zdravím,

mám takový malý problém, pokud zastrčím USB Flash disk do USB tak se mi nezobrazí nabídka co s tím vloženým mediem chci dělat, třeba přehrát pokud je na něm film nebo prohlížet fotky pokud na něm jsou, pak je tam ještě nabídka pro aktivaci readyboost a o readyboost mi vlastně jde, nemáte prosím někdo nějaký nápad jak na to.

Ještě doplním, že dříve to dělalo a že mám legální Win7 Pro 64bit zakoupené spolu s notebookem.

Děkuji
DrZelenka (2491)|15.10.2010 16:26
Nezaskrtl jsi to tlacitko "provadet akci s danym mediem pokazdy" nebo jak se to nazyva?

Pokud je flashka v "Tento pocitac" videt, tak staci kliknout pravym, dat vlastnosti a tam je zalozka readyboost kde muzes vse nastavit. Pokud tam videt neni, tak se podivej jestli je ve spravci zarizeni.
madfox51 (5)|15.10.2010 16:38
Flash disk je po připojení vidět a můžu s ním normálně pracovat, ve vlastnostech ale readyboost položka není, to že daný flash disk tuto funkci podporuje mám ověřeno na jiném PC, jinak funkce readyboost se se zapíná právě z té nabídky kde je bod 2 a na ten se já nedostanu

Citace:

Aktivace ReadyBoost

1.
Připojte jednotku Flash nebo paměťovou kartu Flash do počítače.

2.
V dialogovém okně Přehrát automaticky klikněte na možnost Zrychlit systém ve skupinovém rámečku Obecná nastavení.

3.
V dialogovém okně Vlastnosti klikněte na kartu ReadyBoost a proveďte některou z následujících akcí:
robky (3195)|15.10.2010 17:29
Ovládací panel - Automatické prehrávanie
madfox51 (5)|15.10.2010 17:35
To už jsem samozřejmě zkoušel