Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Zvukové karty a kodeky: Audio problém - nehrají některá repra

Neregistrovaný

Tazatel: Pavlos

Znění dotazu: Zdravím, mám 5.1 zvuk zapojený do PC přes klasický audio-video zesilovač podporující Dolby Digital a DTS. Hrají mi ale jen přední repra a subwoofer. Centr a zadní repra jsou zticha. Nehrají ve filmech ani při hudbě. A teď přijde ta zajímavá část. Při testu u zesilovače kdy postupně šumí všechny kanály vše funguje jak má. Projede to od levého předního až po levý zadní. Takže repra zapojené jsou. Ovšem když dám test Dolby Digital v PC u ovladače zvukové karty (Gigabyte), tak místo aby postupně zazněly všechny repra, tak 1x zazní levé, 3x pravé a nakonec zase 1x levé přední. Co byste mi poradili?

Neregistrovaný

problem castecne vyresen... nakonec se ukazalo ze aby hrali ostatni repra musi se nastavit jiny efekt u zesilovace...dokonce ted pri zkousce dolby digital hraji zni repra tak jak maji a ne ze predni hraji zvuk za ostatni... nicmene stale mi ve filmech ne a ne se zapnout dolby digital nebo DTS.. pouzivam KM player a VLC player...

Neregistrovaný

nevim proc ale kdyz zmenim vzorkovaci frekvenci z 44.1 na 48, tak mi pri pusteni filmu ve VLC playeru nabehne na zesilovaci ikonka DTS nebo Dolby Digital zalezi jak ktery film. Problem je ale v tom, ze zvuk se seka. Co s tim? V manualu zesilovace je ze podporuje 44.1 i 48 Hz tak kde je problem?

Neregistrovaný

takze problem musel byt ve VLC playeru protoze jakmile sem si pohral s nastavenim KM playeru tak uz mi prehrava DTS i DIGITAL v poradku. konecne

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-03-2013, 10:03
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-10-2011, 13:55
  3. Zvukové karty a kodeky: REALTEK AC'97 AUDIO
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 02-03-2009, 23:12
  4. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-02-2008, 15:49