Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Steam

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Hellow
    Registrace
    Aug 2008

Zdravím, mám problém.
    Po 1 týdnu sem si zapnul steam, síše nezapl. Asi po 4 minutách connecting to přestalo odpovídat a nic. Vypnul jsem to zapl a t osam a pak, že se nemůže připojit na steam síť. Na druhém PC to jede v pohodě. Obrátil sem se na support na steamu (foru) našel jsem tam jeden podobný problém ale nějak neví jak ho vyřešit. Zkusil sem restat, reinstal, hloubkové odstranění, registry všechno vjímky, zapnutý, vypnutý firewall, správce, admin všechno. Restartoval router. Nic. Pořád to samé. Na webu se přihlásit jde ale prostě skrz steam to nejde. Ani další acc nejde. Nic by to nemělo blokovat nevím čm to je. Napadli mě aktualizace ale to by bylo mnohem víc lidí. Ještě teď restartuju na 32bit a uvidím. Tak kdyby měl někdo podobnou zkušenost, nevím si rady. předem díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Hellow
    Registrace
    Aug 2008

Mno tak na 32bitu se to přihlásí, ale zamrznul celej system. Ale je možný, že to zavalí všechny aktualizace tak se to zaseklo. Ale nevím co stím je.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Steam a přihlášení
    Od tozensi v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 22-03-2013, 10:53
  2. steam instalace?
    Od marekpevný v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-12-2012, 11:52
  3. Problém - STEAM
    Od brehy v sekci Počítačové hry