reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Skype 5.0.0.152 a Win7 64bit

Dash (60)|21.10.2010 18:49
Ahoj, nemáte taky někdo problém s padáním poslední verze skypu, respektive neschopností ho rozjet pod Win7 64bit?

Zapnout se mi ho podařilo, ale když dám připojit, program přestal pracovat a musí se shodit. KDyž mam nastaveno aby se po zapnutí sám připojil, vypadá to tak že zapnu, vyskočí okno program přestal pracovat a jsem v loji. Předchozí last 4 verze jede ok.


Díky
Jandaskunk (2330)|21.10.2010 20:04
Osobně mám verzi 4.2.0.187 a nemám problém a když to tak čtu, tak se mi nechce to ani moc aktualizovat, jestli tam skutečně problém je :D Kdyžtak to zkusím, ale osobně nevidim důvod jít do novější verze...poslední dobou se mi u Skypu zdá, že čím novější verze, tím více problémů..
kevin00 (10238)|21.10.2010 20:16
Mám nainstalovanou novou verzi Skype a funguje mi bez problémů (Vista x86 + Win7 x64). Lze program klasicky spustit a lze bez problémů chatovat. Hovory nepoužívám, takže pokud by byl problém tam, nezjistím ho. Instaloval jsem z programu jako aktualizaci.
Zkoušel jsi program odinstalovat pomocí Revo Uninstalleru, pročistit pomocí Glary Utilities či Ccleaneru a poté provést čistou instalaci ?
Dash (60)|21.10.2010 20:34
[quote=kevin00;410477]Mám nainstalovanou novou verzi Skype a funguje mi bez problémů (Vista x86 + Win7 x64). Lze program klasicky spustit a lze bez problémů chatovat. Hovory nepoužívám, takže pokud by byl problém tam, nezjistím ho. Instaloval jsem z programu jako aktualizaci.
Zkoušel jsi program odinstalovat pomocí Revo Uninstalleru, pročistit pomocí Glary Utilities či Ccleaneru a poté provést čistou instalaci ?[/quote]

Nezkoušel ale asi zkusím. Revo většinou používám k uninstalu většiny věcí, ale nechtěl jsem přijít o nastavení. Tak jsem si raději nejdřív ověřil, jestli je problém pouze u mě, nebo se jedná o globální problém :D
Jdu na to ....
Já jsem na tohle takovej no .... blbec ... jak vyjde novější verze, tak to hned instaluju. Si vždycky řikám, tohle zase bude o něco doladěnější atd. Skype používám povětšinou zřídka na semtam zavolání, které zvládá líp než ICQ, ale teď hlavně přítelkyně je v zajraničí, tak jsem si zvyknul na hovory přes webcam :)
Dash (60)|21.10.2010 21:19
Hmm, tak se mi to asi s něčim tluče ... zkusim počkat na další update a zatim nechám 4ku. Uninstalnul jsem to Revem, projel CCleanerem a ještě ručně promazal přes Regedit a prd platno :)
pas!k (3765)|28.10.2010 08:45
Tak google rika ze nejsi jediny .. mas nainstalovanou nejakou webkameru ? Pokud ano zkus ji zakazat zda se to bude chovat stejne. Zkousel si nastavit spustet jako spravce?
Dojigiri (1629)|28.10.2010 11:18
Taky mi poslední skype padá, Vista x64 ... zatím jsem to nějak neřešil...
Dash (60)|2.11.2010 21:38
[quote=pas!k;412078]Tak google rika ze nejsi jediny .. mas nainstalovanou nejakou webkameru ? Pokud ano zkus ji zakazat zda se to bude chovat stejne. Zkousel si nastavit spustet jako spravce?[/quote]

Na desktopu kde mám Win7 64bit webkameru nemám. Na notebooku kde je Vista 32bit tam kamera je. Ale zkoušel jsem spustit jako správce, zkoušel jsem i spouštět v kompatibilitě Win XP atd a nic platno. No, nedá se nic dělat. Přemýšlel jsem, jestli by to mohla být nějaká nekompatibilita ve spojení s potřebným softem k běhu, ale ten to žádný nevyužívá ... třeba Net., C++ atd ...
Dash (60)|2.11.2010 21:39
[quote=Dojigiri;412099]Taky mi poslední skype padá, Vista x64 ... zatím jsem to nějak neřešil...[/quote]

No, já co jsem zjistil, že na Vistách 32bit na notebooku mi to blbne taky, jsem se na to vykašlal :)
veny (161)|18.11.2010 09:50
Měl jsem taky problém s padáním na Win7 x64 a pomohly nový ovladače na webku.Zkusil jsem to nejdřív na virtual systemu.