reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW29 - Strogg_CZ: 3

Strogg_CZ (191)|31.10.2010 17:35
Kolik času zabrala tvorba: 2-3h
Pointa wallpaperu: Pohled na svět písničkou.

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ne
Tutorial: ne

Další komentář: Určeno pro všechny co mají depresivní náladu.
eyefinity444.png
Strogg_CZ (191)|31.10.2010 17:36
Jedná se o render, text písně je dopsán v Gimpu.
dukaz.PNG
czhunter (775)|31.10.2010 18:00
Jeden z krásných příkladů toho, jak je někdy 3Dčko zbytečné a kazí pointu.
H3w3R (226)|31.10.2010 18:45
[quote=czhunter;412938]Jeden z krásných příkladů toho, jak je někdy 3Dčko zbytečné a kazí pointu.[/quote]

Přesně tak... je třeba odbourat to mylné podvědomí, že 3D je jen další lvl 2D grafiky :rolleyes: ... jsou to dvě naprosto rozdílné techniky
Strogg_CZ (191)|31.10.2010 19:00
asi hlavně myslíte odlesk na těch notách, no já si zkoušel na té první notě jak bude vypadat výsledný odlesk, vypadalo to celkem přesvědčivě, ale neuvědomil jsem si, že se tam odrazila poze část notového řádku, na těch ostatních notách se odrazil již celý řádek, proto ty odlesky jsou takové šílené. Renderovalo se mi to 5 hodin, byl jsem z toho ... a tak jsem to dokončil. Jestli to stihnu, možná to zkusím jetše rychle opravit.
czhunter (775)|31.10.2010 19:24
No já hlavně nevím, proč tě vůbec napadlo to 5 hodin renderovat, když ve 2D bys to celý vytvořil za pár minut a vypadalo by to skoro jistě líp (navíc bys třeba mohl velmi rychle měnit barvy a pozice objektů, což teď nemůžeš).
Vždycky je potřeba mít nejdřív myšlenku a pak si vybrat správný nástroj a na tohle prostě žádný 3D modeler správný nástroj není.

Vždy se snaž najít úplně nejjednodušší techniku, která zobrazí tvou myšlenku, obvykle je to ta správná cesta.
StD (1963)|31.10.2010 19:38
[quote=czhunter;412973]No já hlavně nevím, proč tě vůbec napadlo to 5 hodin renderovat, když ve 2D bys to celý vytvořil za pár minut a vypadalo by to skoro jistě líp (navíc bys třeba mohl velmi rychle měnit barvy a pozice objektů, což teď nemůžeš).
Vždycky je potřeba mít nejdřív myšlenku a pak si vybrat správný nástroj a na tohle prostě žádný 3D modeler správný nástroj není.

Vždy se snaž najít úplně nejjednodušší techniku, která zobrazí tvou myšlenku, obvykle je to ta správná cesta.[/quote]
Jj, copy that - Photoshop, vybrat notový font a ve vrstvě textu si nastavit úkos a reliéf. Otázka pár minut přemýšlení....
Strogg_CZ (191)|31.10.2010 19:57
[quote=StD;412976]Jj, copy that - Photoshop, vybrat notový font a ve vrstvě textu si nastavit úkos a reliéf. Otázka pár minut přemýšlení....[/quote]

Sice pár minut přemýšlení a dalších X hodin práce s naučením se s nějakým programem na tvorbu 2d grafiky.... toť muj problem.

ted jsem to vyjel bez odlesku na notach, vypada to nic moc, necham puvodni verzi.
StD (1963)|31.10.2010 20:06
[quote=Strogg_CZ;412980].... toť muj problem.
...[/quote]
Stačí se naučit jeden, i ten blbý Paintbrush, a umíš všechny. Logika je ve všech stejná, jen se liší výbavou a optikou pojmenování kde co je. :thumb
H3w3R (226)|31.10.2010 21:39
[quote=Strogg_CZ;412980]Sice pár minut přemýšlení a dalších X hodin práce s naučením se s nějakým programem na tvorbu 2d grafiky.... toť muj problem.

ted jsem to vyjel bez odlesku na notach, vypada to nic moc, necham puvodni verzi.[/quote]

ostatně pokud chceš dělat 3D grafiku na trochu lepší úrovní, bez 2D programu se neobejdeš (postprodukce, textury atd...)