reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

prosím o radu

hanx (130)|31.10.2010 18:38
Zdravím, přemýšlím o změně klávesnice, ale mám pár specifických požadavků a prosím vás o radu, kterou klávesnici vybrat...

- !!! Nejdůležitější věc: musí umět zvládnout víc jak tři tlačítka zmáčknutý najednou (nevím, jak tohle zjistit u klávesnic když je vybírám přes net, nikde se to nepíše, přitom pro člověka co hraje hry je to docela důležitý
- Pokud možno aby měla klasický vysoký tlačítka
- podsvícená být nemusí a pokud by byla, musí se to dát vypnout
- CENA MAX okolo 500 Kč - nechápu, jak někdo může do klávesnice vrazit víc
- bylo by velký plus, kdyby byla v nabíce tohoto e-shopu: http://i-shop.kknet-isp.cz

díky moc!
hanx (130)|31.10.2010 18:40
Ještě jsem zapomněl dodat, že nepotřebuju žádný spešl tlačítka navíc, akorát jsem si docela dost zvykl na ovládání media playeru a tlačítko pro rychlý spuštění kalkulačky, ale není to podmínka..
Georginek (2957)|31.10.2010 18:43
To je snad jasny ne? Ze muzes zmacknou vic tlacitek proboha. To bylo pred 20 lety ze slo jen jedno nebo dve.
Nepises na co ji chces....Jen na hry? Barva Ti je fuk? Kabel nebo bez kabelu? Multimedialni tlacitka chces? Tichou, hlucnou?
Chces klasickou konstrukci? Velkej Enter? Velkej Shift..... trochu to rozved...

Ja zase nechapu, jak si muze nekdo koupit klavesnici za 500 Kc.....a navic na hry :rolleyes:

Co treba Logitech MK600 nebo Gigabyte K680

PS: Mimoto, ten E-shop je prisernej :D

Moznost vyberu, malo vyrobcu, malo typu, zadny popisky, priserny obrazky.....
hanx (130)|31.10.2010 18:56
černá nebo černostříbrná, kabel, multimediální tlačítka můžou i nemusej, tichou nebo hlučnou je mi jedno, klasickou konstrukci, malej enter, velkej shift .. vyčerpávající :-) :-)

jasně, můžeš zmáčknout víc tlačítek, ale i některý dnešní údajně herní klávesnice to čtvrtý zmáčknutý tlačítko nerozeznaj.. při normálním hraní se to třeba ani nepozná, ale někdy za čas se mi to prostě stane a mě to vždy nehorázně nasere :-)

nejsem vůbec náročnej a od klávesnice chci jen to, co jsem napsal :-) žádný paměti, displeje, milion programovatelných kláves - pro mě zbytečnosti

P.S.: nevim, co se ti na tom e-shopu zdá příšerný, ale v komunikaci se zákazníkem a solidností podle mě nemá konkurenci, nakupoval jsem tam hodněkrát a vím, že když něco budu shánět a budou to mít tam, nekoupim to nikde jinde :-)
hanx (130)|7.11.2010 16:56
Nikdo další neporadí? :-(

abych to ještě upřesnil, když na běžný klávesnici zmáčknu postupně A S D F G přitom žádnou klávesu nepouštím, tak písmeno G už se neregistruje...
hanx (130)|12.11.2010 18:07
Takže ten problém co jsem měl na mysli se jmenuje GHOSTING takže bych potřeboval nějakou klávesnici která toho potlačuje... např Microsoft sidewinder X4 ale ta je už moc drahá a nejen to, taky neni v CZ lokalizaci (teď jsem našel že je, ale v CZ lokalizaci je ještě o 400 dražší)... Podporuje to taky klávesnice GENIUS KB-G235 ale u ní se mi zase nelíbí, že nemá podporu pro zápěstí...