reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW29 - polorobot: 1

polorobot (8)|31.10.2010 23:20
Kolik času zabrala tvorba: 4 hodiny
Pointa wallpaperu: Wallpaper ukazuje buroucnost ve slouceni nanotechnologie s genetikou mikroorganismu.

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ne
Tutorial: ne

Doufam ze jsem to stihnul, dnes se posunoval cas , ale na serveru uz vidim ze je po pulnoci...
doufam ze se to nejak zapocte.. podle googlu je ted 23:25 tedy stale rijen!
3D rendering se mi hodne protahnul.
AMD_Fusion_.jpg
polorobot (8)|31.10.2010 23:27
Modely jsou delane v Zbrushy.. rendering 3D max a kompozice Photoshop.
screen.jpg
Courtier (28)|1.11.2010 12:26
Na pravní pohled velmi efektní. Asi bych zvolil jinou barvu - červenou nebo oranžovou (jako hlavní odstím) ta zelená v kombinaci s těmi tvary (z nichž některé působí opravdu organickým až slizkým dojmem) mi tam nesedí (možná i proto, že u PC obědvám, večeřím a tohle bych na ploše mít nechtěl)

ALE! oceňuju detaily, kompozice taky není zlá i když prostor pro ikony jen v horní části obrazovky není úplně nejlepší (nicméně od posledně tam nějaký prostor je). Nemám rád blur (rozmazání) a zde není. Dokážu si představit že by ho tam většina lidí střelila.

Zajímalo by mě, jak jsi dělal ten kouř/mlhu.
Impact (135)|1.11.2010 22:50
pěkně sis vyhrál,i když to lehce unika od tematu k abstraktu
má to hezkou dynamiku i kompozici, a barevně zvlášt kdyz si to představím na velké ploše vubec nevadí, naopak :thumb
polorobot (8)|2.11.2010 01:06
dik za pochvalu.. s tim abstraktnem tak moc nesouhlasim.. naopak je to velmi konkretni... Future is Fusion aneb Budoucnost je fuze.. to vidim jako slouceni nanotechnologie a microbiologie.. na obrazku jsem znazornil prave ono prolnuti techto dvou svetu .. (jen na vysvetlenou ;)

jo a ten kour je jsem udelal tak, ze jsem na temnem pozadi vyfotil kour z vonne tycinky .. a poladil v PSD.
hanusm (118)|2.11.2010 22:25
to je delany pres decimation master v zbrushy?
czhunter (775)|2.11.2010 22:58
Omlouvám se, ale na mě to tak trochu působí jako "právě jsem se naučil v zB plácnout brush na subtool, tak z toho udělám wallpaper".
polorobot (8)|3.11.2010 04:12
jojo.. je to naplacane hodne narychlo.. presne 1hodina zbrush 1h 3dmax a 1h photoshop.. no ale nebydu se vymlouvat jakoze bylo malo casu... proste jsem si dal limit 3hodiny.. protoze mam i jine veci na praci ;)
...
decimation master sem nepouzil.. je to "jen" par kouli a kostek.. ale ve 3D max jsem vse prevedl na Vray proxy objekt, pac kazda "nano-bunka" ma asi 5mil polygonu.. jinak by mi asi shorel pocitac.
Kaštan42 (6)|15.11.2010 17:22
Nemůžu si pomoct, ale pořád v tom vidím Borgské krychle :-P

Ale jinak super, jen škoda, že nemám Eyefinity :-(