reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Synchronizace záložek napříč webovými prohlížeči

kevin00 (10238)|1.11.2010 04:08
Ahoj,
potřeboval bych poradit se synchronizací záložek napříč různými prohlížeči. Vím, že lze záložky jednoduše synchronizovat pomocí XMarks. Problém ovšem nastává, chci-li synchronizovat i záložky z Opery. Xmarks Operu nepodporuje a lze pouze docílit zobrazení pomocí XMarks Mobile v postranním panelu. Do tohoto zobrazení však nelze ukládané stránky přetáhnout myší a tak nelze do záložek XMarksu v Opeře přidat nové stránky. Jelikož XMarks nepodporuje Operu, tak nefunguje automatická synchronizace při ukončení prohlížeče jako je tomu např. v případě Firefoxu. Dokázal by mi někdo poradit jak docílit přidání nové záložky do XMarksu v Opeře ?
Budu vděčný za jakoukoliv radu vedoucí k vyřešení mého problému, děkuji.
veny (161)|26.1.2011 13:05
Tak po tomhle už jsem taky pátral a bohužel na nic nenarazil.Jelikož jako hlavní prohlížeč mám Operu,tak používám Operu Link a když pak potřebuju nějakou zazáložkovanou stránku z Opery,tak si je ve FF naimportuju.
Pokud někdo má jiný lepší řešení budu taky rád.
kevin00 (10238)|26.1.2011 13:25
[quote=veny;431513]Tak po tomhle už jsem taky pátral a bohužel na nic nenarazil.Jelikož jako hlavní prohlížeč mám Operu,tak používám Operu Link a když pak potřebuju nějakou zazáložkovanou stránku z Opery,tak si je ve FF naimportuju.
Pokud někdo má jiný lepší řešení budu taky rád.[/quote]

Asi nám nezbude nic jiného, než-li čekat na rozšíření :(
veny (161)|26.1.2011 13:37
No uvidíme uvidíme protože jsem četl že XMarks končí podporu a vývoj :(
Richmond (8084)|26.1.2011 14:38
Xmarks už skončil (ale stále funguje) a je místo toho LastPass https://lastpass.com/ (placený)
r34ktor (7477)|26.1.2011 15:00
[quote=kevin00;431519]Asi nám nezbude nic jiného, než-li čekat na rozšíření :([/quote]
Údajně se na něm pracuje. :notsure

[quote=veny;431523]No uvidíme uvidíme protože jsem četl že XMarks končí podporu a vývoj :([/quote]
Kde?

[quote=Richmond;431542]Xmarks už skončil (ale stále funguje) a je místo toho LastPass https://lastpass.com/ (placený)[/quote]
Pokud křídly LastPass oba produkty koexistují a jsou vyvíjeny společně. Premium verze lze zakoupit i ve zvýhodněném balíčku.
Richmond (8084)|26.1.2011 15:06
My víme, mám zadovaný Xmarks už nějaký ten pátek... Možná proto mi to ještě funguje (1.1. měl údajně skončit protože se 2mil lidí nedokázalo domluvit na placení)
veny (161)|27.1.2011 06:23
Už ani nevím kde protože jsem to četl někdy loni a jestli dál funguje tak jenom dobře. Nicméně to nic nemění na tom,že si musím(e) záložky v případě potřeby importovat :(