reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ATi 4350 bez driverů

Devouver (304)|4.11.2010 20:24
Píšu sem menší kuriozitu.
Na starém PC, kde mám ATi 4350(PC na práci) jsem neměl nainstalované ovladače. Jelikož občas jsem měl návštěvu typu malých bratranců, pouštěl jsem je na tenhle počítač hrát hry.
Hráli tam CoD4 a po-té si tam nainstalovali Fallout new vegas, což samozřejmě po pár minutách hry zamrzlo a spadlo do modré smrti, kde to psalo něco s ovladačema. Neřešil jsem to, prostě není podporovaná karta. No však kamarád potřeboval otestovat nějakou kartu (myslím HD4670) jestli funguje, a já chtěl odinstalovat ovladače... a hle nikde nejsou.
Docela mě zarazilo že na tom šly hry :D
mstejska (2912)|4.11.2010 20:55
Ovládače tam budou generické přímo z instalace windows. Ty asi neodinstaluješ. prostě vem poslední verzi catalystů a nainstaluj ji. Na odinstalování se už nemusí hrát pěknou dobu.
Jandaskunk (2330)|4.11.2010 21:00
[quote=mstejska;414146]Na odinstalování se už nemusí hrát pěknou dobu.[/quote]

To bych zas tak netvrdil, když jsem jednou testoval dvě grafiky na stejném PC - konkrétně HD4350 a HD5770 -, tak po výměně 4350 za 5770 to ovladače nepobraly a musely být přeinstalovány.
Devouver (304)|4.11.2010 21:20
[quote=mstejska;414146]Ovládače tam budou generické přímo z instalace windows. Ty asi neodinstaluješ. prostě vem poslední verzi catalystů a nainstaluj ji. Na odinstalování se už nemusí hrát pěknou dobu.[/quote]

jo už jsem to přeinstaloval a šlapeto jak má :)