Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: ATi 4350 bez driverů

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2009

Píšu sem menší kuriozitu.
    Na starém PC, kde mám ATi 4350(PC na práci) jsem neměl nainstalované ovladače. Jelikož občas jsem měl návštěvu typu malých bratranců, pouštěl jsem je na tenhle počítač hrát hry.
    Hráli tam CoD4 a po-té si tam nainstalovali Fallout new vegas, což samozřejmě po pár minutách hry zamrzlo a spadlo do modré smrti, kde to psalo něco s ovladačema. Neřešil jsem to, prostě není podporovaná karta. No však kamarád potřeboval otestovat nějakou kartu (myslím HD4670) jestli funguje, a já chtěl odinstalovat ovladače... a hle nikde nejsou.
    Docela mě zarazilo že na tom šly hry
    Naposledy upraveno uživatelem Devouver: 04-11-2010 v 21:28
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Ovládače tam budou generické přímo z instalace windows. Ty asi neodinstaluješ. prostě vem poslední verzi catalystů a nainstaluj ji. Na odinstalování se už nemusí hrát pěknou dobu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    Na odinstalování se už nemusí hrát pěknou dobu.
    To bych zas tak netvrdil, když jsem jednou testoval dvě grafiky na stejném PC - konkrétně HD4350 a HD5770 -, tak po výměně 4350 za 5770 to ovladače nepobraly a musely být přeinstalovány.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    Ovládače tam budou generické přímo z instalace windows. Ty asi neodinstaluješ. prostě vem poslední verzi catalystů a nainstaluj ji. Na odinstalování se už nemusí hrát pěknou dobu.
    jo už jsem to přeinstaloval a šlapeto jak má