Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 36

Téma: Víkendová diskuze: Jak sledujete TV?

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Asi ako väčšina prevádzkujem gaučink - pred 37" LCD (dvb-t) ... alebo si (v prípade, že som mojimi tromi ženskými vyhnaný kvôli ordináciám, poštám a podobným kravinám) pustím TV na PC ( prostredníctvom tv-karty, dvb-t)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele xIndian
    Registrace
    May 2006

TV jako takovou (tzn. šířenou vzduchem, kabelem, satelitem apod.) nesleduji. Když už, tak se podívám na nějaký filmek či seriál na PC/DVD/Blu-Ray, čili na 22" LCD pěkně z postele

Občasný diskutér Avatar uživatele Aisicek
    Registrace
    May 2006

PC + DVB-T karta + 27" monitor. Mam to vdaka tomu full HD (Nova, CT). K tomu Media center vo Win7 a Media center dialkove. A vacsinou z postele alebo z kresla :-)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Normální telku (plazmu/LCD/klasická stará bedna) nemám, beztak je v TV kulový... Ale využívám TV kartu, kterou jsem vyhrál zde na svethardware.cz v expertiádě, jako první cenu ( http://www.svethardware.cz/competiti...2572E50046D725 ). Mám ještě staré 17" CRT, na kterém si občas tedy pustím nějaké zprávy, nebo tak jen na čumendu.

ČR

Vůbec nesleduji TV. Budu kupovat našim 47 - 50 palců. Menší je odpad. Mám projekci, v TV nic není. A na filmy bych na to neviděl. Obraz pod 2m je nepoužitelný.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Navštěvujete servery se streamovaným videem alá YouTube?
    Stream a YouTube.
    Kdysi jsem měl tv kartu a tv jsem sledoval na PC, tedy na monitoru. Dnes už to neprovozuji a tv sleduji na ................. no na TV.
    Byl jsem svého času velkým "populizátorem" tv karet v PC a defacto jsem u nás zpopularizoval firmu Leadtek (kolega v branži zase Pinnacle)
    Naposledy upraveno uživatelem Ivo Mašek: 12-11-2010 v 19:21

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Stream a YouTube.
    Kdysi jsem měl tv kartu a tv jsem sledoval na PC, tedy na monitoru. Dnes už to neprovozuji a tv sleduji na ................. no na TV.
    Byl jsem svého času velkým "populizátorem" tv karet v PC a defacto jsem u nás zpopularizoval firmu Leadtek (kolega v branži zase Pinnacle)
    Cheche, to mám být já? No tak já tam mám ty dvě Pi TVkarty dodnes, čučím výhradně na Sat, ale dnes už přes Dreambox, takže ta karta zbyla už jen jako převodník, tuner nepoužívám. Koukám ze vzdálenosti 60-80 cm, tudíž 23" monitor je pro mě ideál.

A co se TV-přijímače týče, ten jsem vyhodil někdy v roce 1996 - důvod: jakmile jsem zaujal polohu ke sledování (gaučink) na 3 metry, do 5 minut jsem u toho usnul...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Digitalni kabelovku sleduji na CRT 55" a pak analogovou kabelovku a DVB-T na PC s 24". Po novem roce rusim smlouvu s kabelovkou a poridim si satelit.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

TV máme doma v každé místnosti, někde SAT a někde DVB-T. Já osobně na TV koukám jen vyjímečně, ale rodina pořád. Já TV používám jen jako monitor na filmy, které si pouštím z PC. (rozšířená plocha)
    YouTube a Stream používám celkem často.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Tv moc nesleduju pac satelit maji nasi jen v obyvaku, nejakej starej prisernej, koupenej hned po revoluci, kde se chytaji jen asi 30 vesmes Nemeckejch programu. sice ji mame v kazdem pokoji v baraku ( na kazdy jen 12 DVB-T ) prisernych zakladnich programu, takze do uvahy pripada GL, LM, EL, Formule, Zpravy, Simpsnovi...
    Jelikoz nehodlam platit za kazdou televizi Satelit, nebo kabelovku ( tu nam nechteli natahnout, pac by se jim to nevyplatilo)....
    Jelikoz mam v pokoji a zaroven nasi loznici s pritelkyni Thomsona 100Hz CRT tak na tom cucim spis jen na VHS, zminenej fotbal, obcas nejakej ten film z USB ...
    Ale spis cucim na filmy na monitoru, je bliz k posteli a nudle. A zvuk z desktopu je samozrejme lepsi......
    A nebo na notasu primo v posteli ( zvuk zapojeny do Desktopu )

Na co koukat na TV, platit satelit nebo kabel, kdyz si muzu vsechno sosnout zdarma z netu v originalu a bez reklam.....

Ale az prinese letos " Ježíšek" TOTO asi se vyhradne presunu na sledovani TV a filmu od monitoru z loznice do obyvaku

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

TV sleduju "klasickou" (tzn. takové to velké u zdi v obýváku) a monitor využiji jen tehdy, když drahá polovička usoudí, že se mi na tu velkou koukat nechce...
    Tuner mám externí USB Aver a už mě několikrát zachránil při výpadcích ostatních zdrojů signálu. Tím bych chtěl opět poděkovat odměňovacímu systému SHWf za možnost pořídit ho tu.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

gauc, 117 cm tv, mensi je fakt mala, zdroj - film z PC, vyjimecne zpravy z dvb-t antenky.

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

Na TV se dívám vyjímečně a pouze na sportovní přenosy.

Moje stará Tesla Color odchází do věčných lovišť, takže když s chci podívat na televizi, tak musím buď k někomu na návštěvu nebo do hospody. Občas se taky dívám na televizi přes internet na PC.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

na TV moc nekoukám, protože nic pořádného nedávají..a když už tak koukám na PC přes TV tuner

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

IPTV na PC, niektoré dokonca aj vo FHD (STV 3, Discovery) a to len sporadicky(správy) do obývaku nechodím skoro vôbec a paradoxne, kúpením plazmy 42" už vôbec nie - v telke nie je čo pozerať... výnimku urobím občas cez týždeň, keď obedujem

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední