Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 36

Téma: Víkendová diskuze: Jak sledujete TV?

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Jak sledujete TV?

Využíváte monitor pro sledování TV? Pokud ano, má Váš monitor integrovaný TV tuner, nebo máte TV tuner v PC? Co si myslíte o rozšíření služby Google TV? Navštěvujete servery se streamovaným videem alá YouTube? Které to jsou? Zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Televizi sleduji v sedě na židli nebo v křesle na klasické televizi přes anténu nebo satelit, podle toho na kterou se koukam. O TV na PC uvažuju přes satelit ve spolupráci s TV kartou, ale nějak se nemám k realizaci.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

gaučink

Starousedlík SHW Avatar uživatele athens
    Registrace
    Dec 2007

TV sleduji přes klasickou televize. Jelikož mám pouze 17" monitor tak to ani není reálný (vychutnat si pořádný filmový zážitek) takže pouze Youtube a občas Stream a tahat křeslo k PC se mi nechce. TV mám 40" a na sledování filmů ideální

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od athens Zobrazit příspěvek
    TV sleduji přes klasickou televize. Jelikož mám pouze 17" monitor tak to ani není reálný (vychutnat si pořádný filmový zážitek) takže pouze Youtube a občas Stream a tahat křeslo k PC se mi nechce. TV mám 40" a na sledování filmů ideální
    Ideální způsob je mít TV hned vedle PC a jenom propojit kabelem :-) když nic neni v TV, tak si rozšířím plochu a pustim z PC něco

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Když už se koukám na TV, tak na klasickou menší CRT z gauče (křesla) přes analog nebo DVB-T. Nejsem zas tak vášnivý divák TV Pokud mám nějaký film, tak si ho většinou pustím na PC (lepší zvuk, širokoúhlý monitor, větší podpora formátů) - u něho mám dvousedačkovej gauč . Na Youtube si občas něco pustim někdy i na Stream a ostatní.

Starousedlík SHW Avatar uživatele athens
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Zoidik Zobrazit příspěvek
    Ideální způsob je mít TV hned vedle PC a jenom propojit kabelem :-) když nic neni v TV, tak si rozšířím plochu a pustim z PC něco
    Bohužel PC a TV máme v jiných místnostech a tahat kabel přes celý byt

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

TV sleduji normálně na klasické TV. Ale většinou ji sleduje někdo jinej a já ji tak mám jen "na pozadí".

TV tuner v PC jsem měl kdysi dávno (2000?) a bylo to zařízení velmi problematické (z hlediska ovladačů a kompatibilitou se SW), sice věřím, že je to dnes o dost lepší, ale díky, nepotřebuju.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

TV nesleduji.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

TV sleduji na velký LCD televizi (40"), k ní mám vyhrazený počítač (HTPC s TV tunerem, využit MediaPortal) kvůli nahrávání a pouštění filmů (a případně hraní, ale to jak jsem už zjistil je mnohem pohodlnější u PC). Zvuk (jak přímo z TV, tak z HTPC) řešen přes receiver a "větší" 5.1 repro.

Občasný diskutér Avatar uživatele Japkoslav
    Registrace
    Nov 2007

Jak sledujete TV?
    Nijak, vůbec, televize = fuj fuj

Ale to bych částečně kecal, když vařím, tak si k tomu kraválu občas pustím prťavé CRT chrchlátko a ČT24

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Japkoslav Zobrazit příspěvek
    Jak sledujete TV?
    Nijak, vůbec, televize = fuj fuj
    Ale to bych částečně kecal, když vařím, tak si k tomu kraválu občas pustím prťavé CRT chrchlátko a ČT24
    Naprostý souhlas. Televizi také tedy vlastním, nějakého stařičkého Samsunga a nejčastěji běží, když přijedou rodiče na návštěvu. Ale osobně ji nepouštím ... tento přístroj také nebyl vyroben pro mě
    Jinak já k tomu vaření poslouchám radio Beat

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Už nějaké tři roky se chystám nějakou televizi koupit, ale vždycky se najde něco přednějšího. Možná to bude i proto, že v současné době je na místě televize 24" LCD monitor, který pro splnění účelu vlastně taky celkem dostačuje. Monitor je BenQ G2400WD, připojený na HTPC vlastní produkce. TV tuner, a nejen ten, obsluhuje W7 Mediacenter, k dispozici je i bezdrátový set Logitech. O zvuk se stará dnes už postarší receiver Pioneer a pár stejně starých, zato ale velmi solidních reproduktorů Mission 734, které nedávno prošly nucenou generálkou.

Onlajnové streamy používám jen velmi vyjímečně. Nemám na ně dost stabilní připojení k internetu. Systematicky jsem takhle sjížděl především Comeback na Nově a Uvolněte se prosím v ČT. Zimní olympiádu jsme v práci sledovali taky na netu. O GoogleTV slyším prvně. První dojem po zběžném proběhnutí prvních informací na webu: Hezká idea, zatím ale příliš svázaná s konkrétním HW. Až to půjde portovat na cokoli, proč ne.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

když si sednu do křesla, tak nejradši čumím do zdi. Ale aby to nevypadalo tak blbě, tak mám před zdí TV..

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

V gauči na normalnom televízore

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 17:07
  2. Víkendová diskuze: NAS - Ano či ne?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 13-10-2012, 11:06
  3. Víkendová diskuze: Na čem sledujete filmy?
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 30-05-2012, 17:56
  4. Víkendová diskuze: Sledujete ZOH?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 27-02-2010, 20:54
  5. Víkendová diskuze: Sledujete průzkum Marsu?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 20-08-2008, 10:26