Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Notebook v ceně nad 30 000 Kč

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Primární požadavky: vysoký výkon -

Preferovaní výrobci:

Další komentář: Zdravím,

moje požadavky psáno laicky - nejsem odborník: i7, RAM aspon 4 GB, SSD HDD idealne aspon 250 GB + jeste jeden HDD obyc treba 500 GB, kdyz by to slo. , Blue Ray vypalovacka, vetaveny 3G modem, Wifi, 13" - 14" uhlopricka, vestaveny digitalni TV tuner, Windows 7 nejlepe Ultimate verzi v cestine, hmotnost do 2 kg, USB 3.0 pokud by to slo, k tomu asi bezdratovou mys, dobra vydrz, graficka karta s podporou HD, Bluetooth, RJ45, asi spise matný display,

Poradí někdo? moc díky za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

řek bych že musíš slevit z některých požadavků protože spoustu se jich vylučuje
    třeba 13" a 2 disky

a pak problém bude s kombinací usb3/3g/tv/blueray vypalovačka

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Naprostý souhlas, tohle je neexistující ntb..

2 disky, Blue ray, TV = multimediální ntb, ty jsou minimálně 15,6"
    13-14", 3G, výkon, nízká hmotnost = pracovní ntb.

Naprosto zhruba nějaký nástřel ať se někam pohnem: R700, T410.. něco podobného?

A hodně pomohlo, kdyby si napsal na co bude ten ntb používán, jak často přenášen, jak dlouho má vydržet na baterku a podobně.
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 14-11-2010 v 19:37

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

dobre, tak jsem slevil ze svych pozadavku: Bude stacit jeden HDD - ted rozmyslim jaky? jestli tam dat ten SSD a nebo "normalni" s vetsi kapacitou - aspon 500 GB - nikdy jsem nemel moznost pracovat se SSD, tak nevim jak az moc velky rozdil to je...

Ten TV tuner bych musel teda dokoupit zvlast - zrejme bych ho dal asi do PCMCIA nebo Express - nevim co je lepsi...

Jinak jsem uvazoval o tehlech, co jste tady nastrelili, ale mam jeste v hledacku: Dell Latitude E6410,
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=81512
    http://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-t410 ... 163679.htm
    http://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-t410 ... 195884.htm

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

jo jinak jeste co se tyce te vydrze, tak notebook nebude denne nekam nosen - bude obcas slouzit i jako stolni pc. Ale kdyz uz ho nekam vemu, tak chci aby baterka vydrzela celkem dost, ale zase asi si kvuli tomu nebudu kupovat jeste jednu, jak jsem se dozvedel, ze je moznost..

Jinak co se tyce ucelu, tak to budou filmy, obcasna uprava videa, obcas nejaka hra a kancelarske prace, internet atd... takove vseobecne vyuziti - nic specifickeho..

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

nikdo uz neporadi? uz mam vybrano - bude to DELL Latitude E6410 - uz jen tomu dat tu spravnou konfiguraci.

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 16:26
  3. Notebook v ceně nad 30 000 Kč
    Od khedeja v sekci Notebooky