reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Chyba obrazu

Neregistrovaný (0)|15.11.2010 17:03
Tazatel: Paulios

Znění dotazu: Dobrý den.
Ve windows se mi občas stane že obraz se najednou sekne včetně zvuku a napíše mi to fatal eror. po včasném restartu sem mi to už zase jede. Naposled sem tlačítko zmáčkl později a po restartu mi to v biosu začalo ukazovat samý vykřičníky a obraz se ,,rozštěpuje". Text je vodorovně rozpojen, spíše tam je ale vedle např kurzoru miši jsou vodorevné pomlčky. Těžké je to ppsat proto jsem přiložil fotografie z mobilu. Mám zákl. desku asus P5K ale nainstalovaný ovladač od P5N. Nezkoušel jsem přeinstalovat win7 mám tam důležité data. Bojím se jestli to nebude s HW. Do windows 7 nenajedu vůbec
Děkuji za radu

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: OS windows 7 ,gr. karta Geforce 8800gt, Základní deska p5k-e s nainstalovaným ovladačem p5k-e,
johny__g (6387)|15.11.2010 19:08
Sice žádné přiložené fotografie nevidím, ale artefakty už v BIOSu většinou značí vadnou grafickou kartu. Nejjednodušší je ji zkusit jinde. Nebo aspoň zkusit jinou GK ve tvém PC.
Paulios (0)|15.11.2010 19:58
Děkuju to zkusím, přiložené fotografie mi sem nešli dát tak sem je dal na http://www.pcporadenstvi.cz/forum/viewtopic.php?t=7522 dal sem samý dotraz ještě tam pro jistotu