reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Studio 9 a analog

zdanadar (2)|24.4.2007 22:07
Ahojky,potřebuji poradit-nahrávám si do PC filmy z TV přes program WinFast PVR2.Ty pak můžu detekovat do Studia 9 a tam s nimi pracovat. V digitální verzi není problém, ale studio mi odmítá detekovat filmy nahrané v analogu -vysílá TV Prima. Studio mi oznamuje, že nepodporuje formát souborů videa MPEG2 s progresívním skenováním.Mám špatně nastavené Studio 9 nebo WinFast? Poraďte, prosím, jak na to. Je nějaká cesta a jde to vůbec? V manuálu jsou odkazy na analog. pásek z kamery, což se mě netýká. Dík.
Alf (305)|25.4.2007 07:25
Je potřeba nastavit prokládaný záznam (interlaced). WinFast nemám, takže Ti bohužel neporadím, kde se to nastavuje. Víc informací bys asi našel spíš na TVFreak, ať už českém nebo slovenském.
Alf (305)|26.4.2007 06:22
Abys zbytečně nemusel zakládat další thready, doplním svou včerejší opověď (psal jsem to ve spěchu na odchodu do práce).
Pinnacle nemám, ale z toho co píšeš, neumí pracovat s neprokládaným videem MPEG-2. Logicky tedy musíš nastavit jako prokládaný už primární záznam ve WinFast PVR2.
Jak už jsem psal včera, bylo by záhodno obrátit se s dotazy na weby zabývající se videem - https://www.tvfreak.cz/forum/ . Taky by nebylo od věci, kdyby sis pročetl něco o formátech videa, prokládaném a neprokládaném záznamu atd.
boboco (1987)|26.4.2007 07:11
// Téma přesunuto a duplicitní thread uzamčen:turtle
zdanadar (2)|26.4.2007 21:24
Díky za tipy, určitě se podívám na uvedené adresy a zkusím zjistit, co se dá.
Snad se něčeho dopídím.