reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Download manager

DiaJee (30)|17.11.2010 11:40
Ahoj, znáte nějaký download manager, který by na stahování využíval 2 sítě? Myslím to tak, že bych zadal 1 odkaz, který by stahoval přes místní síť (kabel) a 2 odkaz přes Bezdrátovou síť (wifi). Tim pádem bych si zkrátil stahování o polovinu.
|Mio| (1333)|17.11.2010 11:47
Jako ze by vyuzival internet od dvou poskytovatelu najednou?

Protoze jestli to jede pres jedno internetove pripojeni jak ze z jednoho routru po kabelu i pres wifi tak to nebude mit zadny vliv.


A myslim ze takovy download manager neexistuje.
DiaJee (30)|17.11.2010 11:50
ano od dvou poskytovatelu. Mám přes kabel od UPC a ještě chytám (wifi) zvenku taky od UPC.
|Mio| (1333)|17.11.2010 15:44
Tak jako tak nepujde stahovat jeden soubor, slo by stahovat 2 soubory kazdy jinou cestou, za pouziti 2 download manazeru a trochy cachrovani s na stavenim siti.


JInak jestli ma nekdo net od UPC pres WIFI a nezabezpecenou, tak nebud mrcha a upozorni ho na to, muze ho to totiz stat 10 tisic na pokute kdyz by na to UPC prislo. viz vseobecne podminky
DiaJee (30)|17.11.2010 15:53
samozřejmě, že jsem myslel dva ruzné soubory. Myslel sem, že to tu někdo bude vědět, Flashget to asi neumí co? jinak ten signál z wifi nevím odkoho beru :)
|Mio| (1333)|17.11.2010 20:21
Melo by to jit pres proxy server, nainstalujes si nejaky konfigurovatelny proxy server na PC, nastavis mu odchozi interface na jedno z pripojeni.

Pak jeden download manager nastavis pres proxy localhost a druhy nechas na prime pripojeni. To prime pripojeni je lepsi pripojit jako druhe v poradi, windows ho pak vezmou jako hlavni.

Pak kazdy z obou download manageru pojede jinou cestou.

Flashget urcite umi proxy, takze se bude dat pouzit, ale nejsem si jist jestli povoli 2 instance s ruznym nastavenim, chce to trochu laborovat

A jinak jestli chces zjistit kdo to je, tak si pust treba merak na speedtest.net a on ti ukaze IP adresu, kdyz mi ji napises do SZ tak ti dohledam jmeno.