reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Propojení PC a TV

Pandal22 (10)|25.4.2007 15:01
Zdravím, vůbec nevím či píšu do správné sekce, ale zdála se mi nejpravděpodobnější, jinak se omlouvám.
Potřeboval bych vědět, jak propojit TV a PC v případě, pokud mám v TV scart. Zájímalo by mě, jak teda scart kabel napojit z TV do PC a jestli to vůbec bude takto fungovat.
Díky moc.
SpeedFilip (213)|25.4.2007 15:25
Niesom ziaden expert a nechcem ta zavadzat tak to ber z rezervou,
PC som pripajal k TV cez S-video a fungovalo to, samozrejme ze zvuk nesiel ale dalo sa to pozerat.
mech13 (5526)|25.4.2007 15:46
na grafice mas urcite s-video vystup: jsou redukce na cinch a nebo na kompozitni vystup - doma mam video s cinch vstupem a z videa neni problem a taky je redukce primo scart s kompozitnim vstupem... takze pak jeste dostat zvuk z 3,5jacka na cinch a ten prihodit do scartu vedle kompozitniho...

ale fungovat to nemusi, mam doma dva stejny s-video draty a jeden jede a jeden ne... s jinou grafikou jednou oba... je to nekdy divny

EDIT: ale je dost mozny za tva televize ma primo s-video vstup, jen o tom nevis;)
Pandal22 (10)|25.4.2007 18:43
ok, díky hoši .Je možný že tam s-video vstup je, ale parametrech v manuálu se o tom nic nepíše a myslím, že výrobci se tím rádi chlubí.