reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Armed Assault

JuraS. (215)|25.4.2007 15:47
Jsem legálním vlastníkem Operace FlashPoint. Nejlepší hra kterou jsem kdy hrál ! Nejlepší v tom, že je stále jiná. Hodně slávou ověšených her jsou stupidity. S prostřelenou nohou běhám jako by se nechumelilo, sbírám nábojů a zbraní tolik, že v reálu bych potřeboval doprovodné vozidlo, na kilometry střílím jako by to bylo metr přede mnou, a hlavně nepřátelé a nástrahy furt na stejným místě. a další nereálné pitomosti.
OFP je jiné. Každé poranění se časem zhoršuje, při míření se ruka chvěje. moji spolubojovníci i nepřátelé jsou pokaždé jinde. Vytvořil jsem si komplikovanou misi s desítkami vojáků, techniky, budov (bohužel roční práce je v trapu i s diskem...) a bylo radost sledovat jak se s každým puštěním (byl jsem jen pozorovatelem) může diametrálně změnit situace, nikdy nebylo jasné kdo vyhraje a kdo vůbec a kolik přežije.....
A můj dotaz. Zachovalo si Armed Assalut to dobré z OFP a zlepšilo jen prostředí ? Nechci další FarCry kdy klidně projdu větví, s panceřovkou a flintou plavu jak ten australan...a vždy na stejným místě najdu stejně tupého nepřítele....
JuraS. (215)|26.4.2007 12:04
Omlouvám se. Včera jsem si stáhl všechny dostupné trilery a uznal jsem, že A.A. je super pokračování OFS...Kdyby něko měl na prodej originální tuto hru tak ať se mi ozve....
Jackal1 (218)|27.4.2007 08:13
Ty jsi nebyl na vojně, viď ?? :o
JuraS. (215)|27.4.2007 08:34
Asi neee. Proč ?
Jackal1 (218)|27.4.2007 08:41
Asi neee, to je dobrý, to nevíš ?? :o
rs (104)|29.4.2007 02:32
[QUOTE=JuraS.]Jsem legálním vlastníkem Operace FlashPoint. Nejlepší hra kterou jsem kdy hrál ! Nejlepší v tom, že je stále jiná. Hodně slávou ...[/QUOTE]

OFP je jistě jedna z nejlepších "her na válku". Na mě to bylo příliš těžké, hlavně nepřehledné. Co se týče realismu, má i OFP nedostatky. Třeba když v Hidden and Dangerous 2 ležíš a nepřítel tě trefí zepředu jednou ránou z pušky, tak tě trefí samozřejmě rovnou do hlavy ... = load poslední pozice. To se ti myslím v OFP nestane.

Tohle není herní fórum, takže nečekej velkou odezvu. Pokud tě baví tento druh her, tak zkus Ghost Recon 3.