Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 40

Téma: Pořídili byste si notebook na hry?

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

• Ano, již ho vlastním
    • Ano, pořídil(a)
    • Ne

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Svět hardware v pravém sloupci.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Ano, ale takový aby na něm mělo hraní smysl, baterky se dají dokoupit ke každému takže se dá zvládnout klidně 10 piv než zalezete do stanu

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

Ne. Na moderní hry nemůže nikdo rozumný koupit notebook. Ale na notebooku se dají hrát hry. Když nemám možnost použít stolní PC, hraju na notebooku staré dosové hry, u těch není potřeba žádný výkon.

Registrace
    May 2008

Hele hele nech toho, cejtím flejm To je jako kdybych tvrdil, že nikdo rozumný nemůže hrát staré hry

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

• Ne

V rozumné cenové relaci (+/- 15.000 Kč) se žádný takový nevyrábí a utrácet peníze za "obrubník" který má malou výdrž a požitek z hraní je stejně mizerný nemá smysl. Kdo si chce pořádně zahrát poohlédne se po klasickém počítači a ne po notebooku.

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Ne, na hry bych si pořídil herní konzoli.

"Herní notebook" bych si nekoupil ani na nic jiného, obvykle se pod tímto názvem skrývá to nejškaredější, nejhlučnější, nejžhavější a nejporuchovější, co byl výrobce schopen vyvinout.

Někdy na tom svém hry hraju (co HW dovolí, takže tak do roku vzniku 2005), ale kvůli tomu sem si ho nekoupil.

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    V rozumné cenové relaci (+/- 15.000 Kč) se žádný takový nevyrábí...
    Nj, ale za 15k se nevyrábí žádný rozumný notebook, natož pak herní To si zase někdo zvykl na letáky z lidlu nebo oukeje - všechna tahle verbež má použitelný lcd leda tak net, nemluvě o pseudonotesech alá netbook, který jsou navíc ještě líný

edit: každá umí něco, ta velká mrcha (15") dá pár levelů v Mafii 2 na baterky Mnohem důležitější je si správně vybrat co na čem chci dělat...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_1161.jpg 
Zobrazení: 132 
Velikost: 197.9 KB 
ID: 19784   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_1162.jpg 
Zobrazení: 166 
Velikost: 247.4 KB 
ID: 19785  
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 29-11-2010 v 00:54

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Nj, ale za 15k se nevyrábí žádný rozumný notebook, natož pak herní To si zase někdo zvykl na letáky z lidlu nebo oukeje
    Co to plácáš zase za zhovadilosti V této cenové relaci se dá bez problémů vybrat notebook určený pro office/net/video a rozhodně ho nemusím kupovat v lidlu či oukeji. Víc od něj nepotřebuji. A pokud si chci zahrát (dobře zahrát) pořídím si počítač a ne "obrubník".

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Ne. Slusnej notas, se slusnym diplejem, vydrzi a vykonem na hry je 35+... Notas na hry pod touhle cenou je holy nesmysl a vyhazovani penez.

Registrace
    May 2008

... počítač a ne "obrubník".
    Jo a dlouhej prodlužovák
    Definuj obrubník, pak si zvaž to tvý přiblbý hápéčko bez os (za patnáct) a pak zjistíš, že se nijak diametálně neliší (hmotností)... Jako kdybys to napsal jako Georginek tak to pochopim... Mj standardem je u těhle notesů kvalitní myš, odpovídající zvukovka nebo baťoh kdybys byl chabrus na ruce...
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 29-11-2010 v 01:35

Registrace
    Feb 2008

Jo a dlouhej prodlužovák
    Definuj obrubník, pak si zvaž to tvý přiblbý hápéčko bez os (za patnáct) a pak zjistíš, že se nijak diametálně neliší (hmotností)... Jako kdybys to napsal jako Georginek tak to pochopim... Mj standardem je u těhle notesů kvalitní myš, odpovídající zvukovka nebo baťoh kdybys byl chabrus na ruce...
    Nemám potřebu sedět v parku a machrovat s Mafií na notebooku, takže žádný prodlužovák nepotřebuji. Jestli ty ano, je mi Tě upřímně líto.
    Mj HP byl s OS, nebylo za 15k a byla k němu taška na notebook, ty chytrolíne

Registrace
    May 2008

Jenom jestli nekecáš Váhově je to hodně podobný, co? Takže bych příště nechal obrubník obrubníkem. Sám dobře víš co asi tak dneska koupíš za 15k za krasavce a že je to spíš ta spodní hranice použitelnosti. Už v prvním příspěvku jsem jednoznačně naznačil kam bych asi tak s 15" (fullHD) jel - ono když si chceš prohlídnout třeba fotky tak by mě byl ten prťavej víš k čemu ikdyž by vydržel 50h v provozu. Jak říkám - každá krabička umí něco takže když budu chtít jít dělat frajera do parku tak si vemu něco do kapsy a s dotykáčem protože s těma otevřenýma notesama se nedá dost dobře chodit aniž bys vypadal jako debil

edit: a vůbec, zamachruj si s Mafií taky - úplně tě to uspokojí Aha, ono to nějak to HP 6xx nedává co? Leda že bys to pořádně nataktoval
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 29-11-2010 v 02:21

Registrace
    Feb 2008

Jenom jestli nekecáš
    Tak googli lopato - HP550 FU412EA-AKB

edit: Já na ntb nepařím a ani mě to netrápí, takže mě fakt nebere jestli ntb dá Mafii nebo ne. Kvůli tomu jsem si notebook rozhodně nekupoval

Registrace
    May 2008

Tak googli lopato
    Tohle oslovení jsem si vysloužil za co? Stejně tak si příště odpusť chytrolína apod.

Každopádně jak je vidět tak notesy kolem 15k jsou jak jsem řekl tím absolutním použitelným minimem (HP550 = zrecyklovaný 67xx) s nudloidním lcd, které je vhodné tak do 13"...

edit: jinak kevine, doporučuju ti alespoň jeden "herní" si vlastnoručně osahat, možná přijdeš na to, za co se platí (a k mému podivu se i modely za 50k prodávají ačkoliv bych čekal ležáka)

PS: otázka zní "Koupili byste..." a ne "Koupili jste si..."
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 29-11-2010 v 02:56

Registrace
    Feb 2008

Jestli jsi to nepochopil, očividně asi ne, anketa je od toho, aby každý řekl svůj názor. Ten jsem vyslovil. Pro mě je "herní notebook" holý nesmysl a rozhodně bych si jej nekoupil. Stále nechápu, proč se mi snažíš vnucovat své rádoby chytré řeči. Jestli onanuješ nad Mafii na ntb onanuj, nevnucuj to jiným

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Notebook/netbook s jakým procesorem byste volil pro svou potřebu?
    Od Hana Konečná v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 02-10-2011, 22:05
  2. Co byste vylepšili?
    Od vincik v sekci PC - archiv
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-12-2009, 12:06
  3. Který byste si vybrali?
    Od jainina v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 30-10-2009, 23:47
  4. Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 26-09-2009, 00:13
  5. Máte svůj vlastní notebook? Pokud ano, kdy jste si jej pořídili?
    Od Karel Polívka v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 04-03-2008, 01:00