reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ASUS A7N8X XE - vase zkusenosti

Killermannvs (77)|10.5.2006 12:00
Pisu jsem prvni tema o teto desce o ktere toho na internetu moc neni. Sice jsem to uz psal i do poradny, ale tam se to moc nehodi. Forum je preci jenom lepsi :). Tak prosim piste a piste. Prispevek je jen prepis z poradny.
------------------------------------------------
Dobry den, chtel jsem se zeptat nemate nekdo nahodou nejake zkusenosti s deskou A7N8X XE ?? Jde o to z v popisu u prodejce se pise, ze lze menit napeti na procesoru, ale v biosu nic takoveho neni, v manualu samozrejme take ne. Rad bych pretaktoval procesor, ale jak jsem zjistil, tak krome FSB nic zvedat nemuzu. Jedine reseni je sachovat s pinama na cpu, coz se mi zrovna 2x nechce, nehlede na to ze bych musel cpu xkrat vytahovat a zandavat coz by mu asi neprospelo. Kdyby jste nahodou treba vedel o nejakych biosech do teto desky, ktere tyto nabidky zpristupni byl bych velice rad.
Honny (262)|10.5.2006 14:22
no tak nediv se, tohle je nejosekanější možná verze... na sestřině ASUS A7N8X DELUXE gold regulace napětí je... [SIZE="1"](a brutálně overvoltuje, potvora)[/SIZE]
Killermannvs (77)|11.5.2006 09:33
[quote=Honny]no tak nediv se, tohle je nejosekanější možná verze... na sestřině ASUS A7N8X DELUXE gold regulace napětí je... (a brutálně overvoltuje, potvora)[/quote]

Nejosekanejsi verze bych rekl, ze ne, teda aspon podle popisu u ni co maji prodejci, kdyz si ji pak clovek pritahne domu, tak cumi jak vul :mad: . Uz me to fakt sere!
Limoto (162)|1.7.2006 16:03
no, na mé ASUS A7N8X v2.0 můžu měnit napětí tak, že dám v BIOSu System Performance (nebo tak nějak, je to v BIOSu tam jak je třeba změna FSB) User Defined