reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nejprve hádanka, poté overclocking FlanK3ra :)

flanker (1579)|3.12.2010 17:08
Tak co myslíte že toto může být (případně od čeho, jaká podsoučástka)? Během víkendu vám nehcám čas a zda to někdo uhodnete. At už se zde objeví správný typ a nebo ne, správnou odpověď vám potvrdím po víkendu. Může to být i něco již staršího (tzn. více než rok či dva!).

Richmond (8084)|5.12.2010 08:18
Ares

Napsal(a) jste příliš krátký příspěvek. Příspěvky musí být minimálně 5 znaků dlouhé. :D
flanker (1579)|5.12.2010 15:36
dle čeho usuzuješ? :) Co třeba takové Flares od G skill pro Thubana ,-)?
Richmond (8084)|5.12.2010 15:38
Jako myslíš ty co přesně (ale úplně přesně) ladí s barvou ROGu?

edit: je to lakovaný nebo eloxovaný?
edit2: podle čeho usuzuju? červená + černá a pod tím měď
flanker (1579)|5.12.2010 15:41
czhunter (775)|5.12.2010 15:58
Taky bych tipl Arese (jsem o tom dokonce přesvědčen - ve vrchní části obrázku vede ta středová zalomená hrana) a usuzuju tak z toho, že jsi strašně vychloubačný člověk, proto takové tajnosti děláš akorát s něčím, co je (nebo bylo) hrozně drahé, abysme si z toho po odhalení jakože všichni "sedli na pr*el".
To žádné paměti ani deska nesplňují.
flanker (1579)|6.12.2010 16:33
Vážení...Ano, je to grafická karta ASUS Ares, pochopitelně je "pouze" zapůjčená, tolik bych za grafickou kartu nebyl schopen aktuálně dát (navíc herně mi osobně stačí mainstream). Gratuluju všem, kdo to uhodli !

czHunter:Nebudu ti brát názor..., to že mě baví hw a OC a rád lidem ve fórech ukážu případné rekordy apod mě myslím nedělá nabubřelým člověkem :). To co jiný investuje např. do auta, já investuju do hardwaru (spíš méně, auto dle mě za rok stojí častokrát více). Na vše jsem si vydělal vlastníma rukama, prací, nemám žádné bohaté rodiče pokud si myslíš. A rozhodně rád poradím s HW problematikou, nastavením BIOSů apod.
czhunter (775)|6.12.2010 17:16
Však to je v pořádku, nemusíš se omlouvat, to bylo jen vysvětlení toho, proč si myslím, že je to Ares a ne něco jiného.
S paměťma za 2 litry nebo deskou za 5 bys takové drahoty nedělal (ačkoliv nevím, jakou cenu má ten Ares dnes), toť vše.
Richmond (8084)|6.12.2010 18:03
[quote=czhunter;421219]...ačkoliv nevím, jakou cenu má ten Ares dnes[/quote]
Právě že tu samou jako měl při launchi ;) Není to o penězích - já třeba tenkrát sháněl Mars (1ks ve skladu v Polsku, ale ke mě nedošel i přes to, že ho byl zákazník schopen zaplatit), Ares už je takovej nemastnej, neslanej... Ale MarsII vypadá hodně pěkně ;)

edit: kdo by záviděl tak ať si koupí svýho Arese http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=asus+ares&_sacat=See-All-Categories

BTW co jsem vyhrál? Obdiv místních žen?
flanker (1579)|10.12.2010 10:46
nejspíš ano :)..Kolik jich tu máme?:D:thumb