reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Lite tuning Logitech G15

Deexer (365)|3.12.2010 23:49
Čus,

chtěl jsem novou klávesnici, jelikož jsem neměl teď moc peníze a navíc jsem si zamiloval tu co mám, tak padlo rozhodnutí kapku jí "opravit" a vyčistit.

Můžete to sčeknout.... možná se to bude hodit lidem co by chtěli jí taky rozebrat, a moc si v tom nevěří jako já :D. poněvač moc videí či foto rozebrané klavesnice není na netu.

Samořejmě můžete si všimnout, že tam jsou malé nedokonalosti. Zejména kdy se to lakuje doporučoval bych to dělat v naprosto čistém a bezprašném prostředí, kdo je detajlista a chce to mít 100%.
Co se týče "střev", tak ty jsou ukryty ve skleněné desce pod plastem. (tam kam vedou průhledné "kanálky") viz foto - Tam se špína nedostane, tak nemusí člověk zacházet až do "hloubky"

Klávesy můžete klidně vydrbat v horké vodě stačí jar.... jsou lejzrované takže nijak je nepoškodíte...

Jedině kde byl problém, byl zpět zapojovat displej atd... stim se musí člověk hold chvíli pohrát.

Tady kdo by měl zájem kompletní fotodokumentace http://www.uloz.to/6766973/klavesnice-rar
SDC12842.JPG SDC12844.JPG SDC12843.JPG SDC12862.JPG SDC12864.JPG SDC12879.JPG
Richmond (8084)|4.12.2010 00:00
Ona je ta malinká nedokonalost hlavně v mechanismu tlačítek - je na úrovní těch nejlevnějších klávesnic na trhu :p Tady je vidět jak funguje tahák v podobě LCD displeje na úkor kvality toho hlavního k čemu je klávesnice určena :rolleyes:
my_key (3)|10.2.2011 16:24
Díky Ti, sám jsem přemýšlel že zdokumentuju až ji budu rozdělávat, protože jsem nemohl nic najít. Ale nakonec jsem našel toto, takže už není třeba :)
Johny_F (28)|16.2.2011 14:20
Jake je pouzita barva na tu povrchovou upravu? Neosoupe se to hned? Ma zkusenost s barvami ve spreji je dost mizerna co se tyce takto namahanych plastu tak to musi byt obzvlast kvalitne udelany nastrik...
martinGT500 (26)|12.4.2011 19:10
[quote=Johny_F;435873]Jake je pouzita barva na tu povrchovou upravu? Neosoupe se to hned? Ma zkusenost s barvami ve spreji je dost mizerna co se tyce takto namahanych plastu tak to musi byt obzvlast kvalitne udelany nastrik...[/quote]



Existuje základná farba na plasty ktorá sa dá kúpiť v obchodoch kde majú farby . Odporúčam ti ju použiť lebo niektoré spreje (hlavne tie lacnejšie) dokážu plast rozleptať . Ta základná ti to ochráni a ta vrchná farba je potom omnoho pevnejšia a odolnejšia .