Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Upgrade PC v ceně do 5 000 Kč

Obyvatel SHW Avatar uživatele Benbow
    Registrace
    Jul 2010

Co chci upgradovat: MB, RAM, Procesor a Grafiku

Aktuální konfigurace: HDD: WDC WD5000AAKS-00A7B2 (500 GB), MB: Asus P5pe-Vm, Procesor:Intel Pentium 4, 3066 MHz(má dně jádra),Graf. k.:Radeon 9250,

Další komentář: Ahoj,
    Rozhodl jsem se pro upgrade mého PC. Je to hlavně z důvodu starší grafické karty v AGP8X slotě které je příliš slabá a nová by stála víc než upgrade. Jde mi hlavně o základní desku se Socketem 775 protože na mé stávající je procesor který mi docela vyhovuje. Počítač bych chtěl na nějakou náročnější práci filmy v HD hry, atd. Když se seknete o 500 Kč navíc, nevadí to. Doporučené sestavy jsem prohlížel ale ani jedna mi nevyhovuje. Díky za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

Investovat do tak staré platformy ještě navíc s tak historickým procesorem nemá smysl.
    Můj návrh: Tříjádro, DDR3 a nejlevnější herní grafická karta. Celkem i s deskou za 6200Kč. Pokud nehraješ hry, tak by stačila deska s integrovanou grafickou kartou, mimo her silnější grafickou kartu nepoznáš ale lepší procesor a více pamětí ano. Pro jistotu jaký máš zdroj? Hlavně výrobce a výkon? Sice když utáhnul ten ultražravý procesor co máš novou sestavu zvládne, ale nový kvalitní by neuškodil. Pokud by zbyly peníze, tak ještě pouvažuj o lepší desce, ta v návrhu je docela stará a nic moc.

http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...010IYL010XEJ01

Návrh pokud nehraješ hry a i ta integrovaná grafika je rychlejší než ta co máš teď: http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...0110WU010Y3A01

Registrace
    Jul 2010

Hry bych hrát chtěl, ale na střdní detaily. |Něco jako WoT. atd. Počítač nemusí být nejrychlejší stačí spolehlivý základ.

Banned
    Registrace
    Mar 2008

Naprostý souhlas s druhým návrhem od NHKG.Eště bych se pokusil prodat stávající sestavu tedy bez disku a sehnat bazarovou 4670.Ona i 2600XT by nebyla špatná a dá se sehnat i za 6,7 kilíček možná i míň,když jsi do ted vydržel s tou starou atinkou

Registrace
    Jul 2010

Jo ten druhej návrh se mi taky víc zamlouvá. Grafiku bych si třeba časem dokoupil, to by nebyl problém. Zdroj mám 400W od Eurocase. Možná ještě nejakou skříň. Takovou s dobrým chlazením a aby měla 2 pozice na disketovky. Zase stačí nějaká levnější nepotřebuji architektonické nádhery.

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

2 pozice na disketovky myslíš 2x 3.5" pozice vnější? Protože to je problém, takové se moc nedělají. Aspoň já žádnou levnou slušnou neznám.
    Jinak ze skříní tady doporučujeme Centuriona, ale stojí 1200Kč. Pak ujde ještě Elite, ale je z teňoučkých plechů a chlazení taky není zázrak. Ty tvoje komponenty ale lehce zvládne.

Registrace
    Jul 2010

Ano 2X 3,5. Ne že bych měl disketovku ale čtečku karet a regulátor na fany.
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=64698
    Nemusí být zrovna 3.5 2X. Ale nevím jestli existuje nějaká záslepka na 5,25

Registrace
    Jul 2010

Dobře. Rozhodl jsem se pro druhou variantu s integrovanou grafikou. Ještě si koupím novou skříň a bude. Mějte se dávám uzavřeno.

Podobná témata

1. Upgrade PC v ceně 10 000 - 12 500 Kč
    Od Nixonson v sekci PC - upgrade
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 21-09-2014, 19:21
  2. Upgrade PC v ceně 12 500 - 15 000 Kč
    Od Ondrasss v sekci PC - upgrade
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 15-04-2013, 16:09
  3. Upgrade PC v ceně 12 500 - 15 000 Kč
    Od bulhy v sekci PC - upgrade