reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

router a pomoc s výběrem fimware

c12345 (59)|13.12.2010 12:04
Dobrý den potřebuji poradit od někoho kdo se vyzná v routerech .... mám router Air Live 802.11.g model WL-5470 AP a v současné době mám verzy fimware u tohoto routeru 5470AP_e15_b1_eu a chtěl bych se zeptat zda na tento router existuje již novější fimware na stránkách Airlive jsem na tento typ nic nenašel a poslední dobou se mi zdá, že net přes tento router nejede jak by měl. Pokud existuje tak bych poprosil o odkaz ke stažení případně ještě pokud tomu někdo rozumí nějaký pro laika srozumitelný způsob jak to aktualizovat. Předem díky za odpovědi.:runaway
DrZelenka (2491)|13.12.2010 12:16
Definuj "net nejde jak by mel". Dost dobre to muze byt chyba poskytovatele. Jako napr. u me kde mam mit 8mbit wifi, stabilita sice ujde (parkrat za tyden je holt vypadek), ale o 4mbit rychlosti si muzu nechat akorat tak zdat - a nemam na vyber :( (mame tu 3 poskytovatele, jednoho mam, druhyho sem mel a je mnohem horsi, treti uz me vic jak mesic neodpovedel na maily)
c12345 (59)|13.12.2010 13:31
Stabilita jakž takž mám net přes kabel od UPC (2O down/1,5 up) ale zkrátka se mi zdá, že chodil lépe ze začátku přes tento router.... Jde mi o to zda je novější fimware než ten který jsem napsal.....
DrZelenka (2491)|13.12.2010 17:45
Mas nejake konkretni hodnoty jak to ted beha? Zpomaleni muze byt dano treba vyssim zatizenim site poskytovatele. Muzes se napichnout primo a ne pres router?
c12345 (59)|14.12.2010 16:23
tak s oficiální podpory Air Live mi zaslali odkaz na nový fimware, který jsem stáhnul (koncovka bin) ted bych ještě potřeboval poradit jak nahraju ten nový fimware. Takže podle mě nevím jestli to je správně se přihlásím na webové rozhraní routeru tam vyberu upgrade fimware označím soubor (který jsem stáhl) a dám upload? je to tak nebo ne? Moc se v tom nevyznám....
DrZelenka (2491)|14.12.2010 18:20
[quote=c12345;422752]se přihlásím na webové rozhraní routeru tam vyberu upgrade fimware označím soubor (který jsem stáhl) a dám upload?[/quote]

Asi tak nejak. Maximalne se budou lehce lisit nazvy tlacitek (misto upload tam bude asi upgrade - zalezi na routeru).