reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

NAS_Netgear problém s kopírováním (NTFS)

Tico_BJ (44)|21.12.2010 15:30
Čaute, mám problém s Netgearem Ready NAS. Mám tam 3 disky o celkové kapacitě 1500GB (3x500GB stejný typ disku). V současnosti mám cca 780GB volných. Potřebuju na disk přehrávat archivy mailserveru a další data. Jeden archiv má cca 2GB a při kopírování ze serveru na netgear mi to v průběhu kopírování hodí chybu, že je disk plný. Disky jsou formátovány samozřejmě na NTFS. Ať již kopíruji přes Total Commander, či pomocí Win oken, výsledek je stejný. Nenapadá někoho, čím by to mohlo být?


Díky za odpověď
zsdx (2098)|21.12.2010 21:02
[quote=Tico_BJ;424086]Čaute, mám problém s Netgearem Ready NAS. Mám tam 3 disky o celkové kapacitě 1500GB (3x500GB stejný typ disku). V současnosti mám cca 780GB volných. Potřebuju na disk přehrávat archivy mailserveru a další data. Jeden archiv má cca 2GB a při kopírování ze serveru na netgear mi to v průběhu kopírování hodí chybu, že je disk plný. Disky jsou formátovány samozřejmě na NTFS. Ať již kopíruji přes Total Commander, či pomocí Win oken, výsledek je stejný. Nenapadá někoho, čím by to mohlo být?[/quote]

Muj tip je omezeni Samby v NASu. Umi sice ntfs, ale jen s mensima souborama. nebo se ti uz nekdy povedlo nahrat soubor vetsi nez 2GB? Takze rozdelit na mensi.
P.S. neni novejsi firmware?
Tico_BJ (44)|22.12.2010 09:07
V minulosti se mi podařilo již na disk dostat soubory o velikosti 2GB.