reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Odolná, tichá a herní myš

Resurrection (114)|22.12.2010 14:34
Zdravím,

chtěl bych koupit novou myš a měl bych na ní následující požadavky (v pořadí dle důležitosti)

1) Odolné rollovací kolečko. Vystřídal jsem už velké množství myší a u všech jsem zřejmě vcelku agresivním používáním zlikvidoval rollovací kolečko. U poslední myši jsem to vyřešil zvýšením senzitivity kolečka abych jej nepoužíval tak moc, ale stejně nakonec začalo trochu blbnout opět. To je asi to hlavní, abych novou myš zase neměnil po půl roce kvůli tomu.

2) Tichý klik. Chtěl bych dokonce myš úplně bez zvuku, ale taková snad neexistuje. I ta appleácká má zabudovaný umělý zvuk kliku byť samotný zvuk kliku fyzicky nevydává, byť výsledek je tentýž. Takže jelikož nikdo clickless myš nevyrání, chtěl bych alespoň takovou, která má co možná nejtišší klik.

3) Vcelku často využívám PC na hry, takže nějaké herní myši se absolutně nebráním. Míval jsem A4Tech herní myš, ale jako obvykle jsem zničil kolečko (ale krom toho to byla nejlepší myš co jsem zatím zkusil, byť tedy nebyla nijak extra tichá).

Díky za radu!

PS. V současnosti mám Gigabyte GM-M6880 už docela dlouho a není špatná, ale hodně se špiní a začal se mi na ní škrábat lak, což se mi tedy u myší stalo poprvé; takže tuhle už asi ne (navíc není tichá, byť kolečko ještě drží byť začíná mít slabé chvilky).

EDIT: Tak mám kandidáta: NEXUS Silent Mouse http://www.alza.cz/nexus-silent-mouse-d198954.htm