reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Periferie: TV

Neregistrovaný (0)|25.12.2010 09:31
Tazatel: Honza

Znění dotazu: Ahoj,mám problém.Na štědrý den v pravé poledne mi totálně klekla TV a tak jsem se poohlédnul po nové a v úvahu by přicházeli tyto dvě:32" Samsung UE32C6000 nebo 32" LG 32LE5500(obě jsou 100Hz),jen nevím,kterou zvolit.Potřebuju aby byl nejen dobrý příjem TV,ale chtěl bych si občas něco zahrát na větší ploše,takže dobré připojení k PC.Má někdo snima zkušenost a chtěl by mi poradit kterou vybrat?Dík za pomoc.
Neregistrovaný (0)|26.12.2010 17:53
[quote=Neregistrovaný;424927]Tazatel: Honza

Znění dotazu: Ahoj,mám problém.Na štědrý den v pravé poledne mi totálně klekla TV a tak jsem se poohlédnul po nové a v úvahu by přicházeli tyto dvě:32" Samsung UE32C6000 nebo 32" LG 32LE5500(obě jsou 100Hz),jen nevím,kterou zvolit.Potřebuju aby byl nejen dobrý příjem TV,ale chtěl bych si občas něco zahrát na větší ploše,takže dobré připojení k PC.Má někdo snima zkušenost a chtěl by mi poradit kterou vybrat?Dík za pomoc.[/quote]

Zdravím,jak vidím tak s TV mi nikdo neporadí a tak jako alternativu bych mohl jako nouzové řešení koupit do PC TV tuner a s tím už mi doufám někdo poradí,nemám ohledně toho žádné zkušenosti.Cena tak max.1800 až 2000 Kč(když bude levnější tím líp),jen digitální.Mám i7 860,4G ram a Win7 64bit.Jestli interní nebo externí,nechám si poradit.Dík za pomoc.Honza
StD (1963)|26.12.2010 18:04
Už jsi se dávno mohl podívat sem:
https://www.tvfreak.cz/forum/forumdisplay.php/41-televize-lcd-plazma

případně použít Tazatelnu neregistrovaných tamtéž.