reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW31 - lemplik: oslava

lemplik (182)|26.12.2010 22:50
Kolik času zabrala tvorba: 4
Pointa wallpaperu: oslava pateho vyroci

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ne
Tutorial: ne

Další komentář: chtel jsem neco, co by vyjadrovalo primo oslavu pateho vyroci, ale nejak to nemuzu domyslet. Udelal jsem tri takove koncepty, ale stale se mi to nezda to prave. Prosim nekomentovat sum a kvalitu odlesku, to opravim az u finalniho renderu (na tyhle "nahledy" pouzivam rychle rendery - 10 min max). A prehlidl jsem, ze mi levituji sklenice :-) to opravim.
sampus.JPG sampus2.JPG sampus3.JPG
Strogg_CZ (191)|27.12.2010 08:41
Mně se líbí ta prostřední kompozice.
lemplik (182)|27.12.2010 09:13
[quote=Strogg_CZ;425252]Mně se líbí ta prostřední kompozice.[/quote]

dik za komentar.

Mi se asi taky nejvice libi ta prostredni.
Jeste jsem udelal jeden fullres pokus s napisem oxy online, ale prijde mi to takove mdle. Chtelo by to jeste necim ozivit. Spis se vratim k te prostredni verzi a pokusim se dodelat tu.
sampus4.JPG
Dash-POWER(CZ) (82)|27.12.2010 11:03
Nejvic se mi libi ten prostredni, je dobre kompozicne vyresen, umis s materialama :-)
lemplik (182)|27.12.2010 20:22
no jeste par testu. U tohoto wallu se nejak nemuzu rozhodnout pro vhodnou kompozici :( . Asi to necham tak, jak je to na tom poslednim, byt ten sikmy ma taky neco do sebe. Mozna vpredu nemela byt lahev, ale neco maleho, at to neprebiji ty objekty v pozadi.
sampus6.JPG sampus7.JPG sampus8.JPG
Strogg_CZ (191)|27.12.2010 22:38
Takový menší nápad. Jak tam máš ten nápis v řadě skleniček, co třeba ty skleničky zkusit poskládat na sebe do pyramidy, jak se to dělá na velkých oslavách při rozlívání šampaśkého a ten nápis do toho zakomponovat.
lemplik (182)|29.12.2010 15:19
[quote=Strogg_CZ;425434]Takový menší nápad. Jak tam máš ten nápis v řadě skleniček, co třeba ty skleničky zkusit poskládat na sebe do pyramidy, jak se to dělá na velkých oslavách při rozlívání šampaśkého a ten nápis do toho zakomponovat.[/quote]

Tohle uz nestihnu testnout, ale dik za napad.

Tady je zrejme finalni verze
sampus-prefinal.jpg