Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Další uživatelské účty nelze připojit k internetu

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Prosím o radu. PC (Windows 7) je připojeno pomocí WiFi k routeru D-Link DIR-615 (v rámci jednoho bytu). V tomto stavu vše funguje. Vytvořím-li na tomto PC další uživatelský účet, ať už s administrátorskými právy nebo s uživatelským omezením, tento další účet se k internetu nedokáže připojit. Původní (základní) účet připojit lze. Jak toto vyřešit? Možná, že se vyjadřuji ne příliš srozumitelně, ale jsem jen laik.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2007

To je hodne podezrele, protoze nastaveni site je sdilene mezi ucty, takze by to melo normalne fungovat.

Jdou ti klasicky vyhledat bezdratove site a zadani hesla nebo ani to ne? Zkus overit zda je povolene bezdratove pripojeni k siti v novem uctu.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Vše je vyřešeno. Spustil jsem Wireless Connection Manager (software od D-Linku, který se nainstaloval s bezdrátovým USB adaptérem) a pak mě osvítil duch svatý a dal jsem Připojit k požadované síti zde. A ono se to připojilo a drží to. Takže závěr je: připojit k síti u jiných uživatelských účtů to nešlo pomocí Windows 7, ale pomocí software od D-Linku.

Podobná témata

1. Po downgrade biosu, se nelze připojit k internetu
    Od Commanderwar v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 29-01-2012, 14:43
  2. Windows XP: windows xp - uživatelske učty
    Od maywy v sekci OS Windows
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-04-2010, 23:39
  3. nelze se připojit k internetu
    Od Zpjevy v sekci Internet