reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Další uživatelské účty nelze připojit k internetu

mipapo (2)|28.12.2010 17:59
Prosím o radu. PC (Windows 7) je připojeno pomocí WiFi k routeru D-Link DIR-615 (v rámci jednoho bytu). V tomto stavu vše funguje. Vytvořím-li na tomto PC další uživatelský účet, ať už s administrátorskými právy nebo s uživatelským omezením, tento další účet se k internetu nedokáže připojit. Původní (základní) účet připojit lze. Jak toto vyřešit? Možná, že se vyjadřuji ne příliš srozumitelně, ale jsem jen laik.
|Mio| (1333)|29.12.2010 13:30
To je hodne podezrele, protoze nastaveni site je sdilene mezi ucty, takze by to melo normalne fungovat.

Jdou ti klasicky vyhledat bezdratove site a zadani hesla nebo ani to ne? Zkus overit zda je povolene bezdratove pripojeni k siti v novem uctu.
mipapo (2)|29.12.2010 20:09
Vše je vyřešeno. Spustil jsem Wireless Connection Manager (software od D-Linku, který se nainstaloval s bezdrátovým USB adaptérem) a pak mě osvítil duch svatý a dal jsem Připojit k požadované síti zde. A ono se to připojilo a drží to. Takže závěr je: připojit k síti u jiných uživatelských účtů to nešlo pomocí Windows 7, ale pomocí software od D-Linku.