Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9
    Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Kolik času zabrala tvorba: 10h
    Pointa wallpaperu: Oxyonline 5 let s námi

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
    3D model: Ne
    Brush: Základní výbava Photoshopu
    Obrázek, fotografie nebo textura: Ne
    Tutorial: Ne
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 31.jpg 
Zobrazení: 2351 
Velikost: 724.0 KB 
ID: 20070  
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Nechci zde nikoho napadat. Škoda, že nemohu dokázat.. Měl jsem asi 5000 wallpapers a něco podobného jsem již viděl. Jen jsou dva spletené dohromady odebrány barvy a přidán efekt.. Ale jak říkám nechci napadat a nemohu dokázat.

Občasný diskutér Avatar uživatele slate
    Registrace
    Apr 2008

Taktéž jsem narazil na něco podobného. Levá horní část obrázku je až nápadně podobná. http://www.thewallpapers.org/photo/26218/green-thunder.jpg

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od slate Zobrazit příspěvek
    Taktéž jsem narazil na něco podobného. Levá horní část obrázku je až nápadně podobná. http://www.thewallpapers.org/photo/26218/green-thunder.jpg
    To vypadá , že ten obrázek co jsi našel byl použit jako podklad tomuto WP, který byl dále upraven (byl mu ubrán jas a planety jsou přemáznuty jinými objekty). Jedna planeta je tam dokonce ještě vidět. A barevnost těch vln určitě nebude podobnost čistě náhodná.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

vzhledem k úrovní jeho dalších wallpaperů, mi tenhle přišel až nečekaně dobrý... ale nechtělo se mi dohledávat zdroj jeho "inspirace"
    každopádně chlapec teď sedí u novýho monitoru a těmhle příspěvkům se pravděpodobně směje...

každopádně do dalších kol bych zavedl povinné screeny i u 2D wallů:
    -buď screenshot z programu s rozvrstveným obrázkem
    -nebo screenshot z průběhu tvorby (min. 1), jedná-li se o wall bez vrstev (mattepaint, speedpaing, sketch, handdraw...)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od H3w3R Zobrazit příspěvek
    vzhledem k úrovní jeho dalších wallpaperů, mi tenhle přišel až nečekaně dobrý... ale nechtělo se mi dohledávat zdroj jeho "inspirace"
    každopádně chlapec teď sedí u novýho monitoru a těmhle příspěvkům se pravděpodobně směje...

každopádně do dalších kol bych zavedl povinné screeny i u 2D wallů:
    -buď screenshot z programu s rozvrstveným obrázkem
    -nebo screenshot z průběhu tvorby (min. 1), jedná-li se o wall bez vrstev (mattepaint, speedpaing, sketch, handdraw...)
    Naprostý souhlas. 2 - 3 screenshoty z průběhu tvorby by bohatě stačily.
    A to bych ještě tipnul, že tento obrázek bude někde na internetu ve více variantách, že to ani moc neupravoval.

Občasný diskutér Avatar uživatele looplo
    Registrace
    Apr 2011

Citace Původně odesláno od H3w3R Zobrazit příspěvek
    To mne vrta hlavou, ze kdyz tady je takove podezreni, tak to staci akorat dokazat, ne? Pro ucast musel souhlasit s pravidli Myslim, ze tam je neco co by se na to dalo pouzit... napr.
    14.6.4 – Účastník dále Účastí v SHWallpaper prohlašuje, že práva k užití Díla mu patří a že ručí za škody, které by Pořadatelům vznikly v důsledku nepravdivosti tohoto prohlášení, nebo v důsledku nerespektování autorských práv ze strany autora.
    ... tam teoreticky mohla vzniknout skoda uz jen tim ze dali tu cenu nekomu komu nepatri ne?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od looplo Zobrazit příspěvek
    To mne vrta hlavou, ze kdyz tady je takove podezreni, tak to staci akorat dokazat, ne? Pro ucast musel souhlasit s pravidli Myslim, ze tam je neco co by se na to dalo pouzit... napr.
    14.6.4 – Účastník dále Účastí v SHWallpaper prohlašuje, že práva k užití Díla mu patří a že ručí za škody, které by Pořadatelům vznikly v důsledku nepravdivosti tohoto prohlášení, nebo v důsledku nerespektování autorských práv ze strany autora.
    ... tam teoreticky mohla vzniknout skoda uz jen tim ze dali tu cenu nekomu komu nepatri ne?
    Něco takového se asi bude těžko dokazovat, že ?
    Mně osobně by nestálo za tu ostudu podvádět. Každý výherce zde má uvedeno svoje jméno a pod...
    To už si musí každý přebrat sám, jestli mu to za to stojí.

Občasný diskutér Avatar uživatele Pakrik
    Registrace
    May 2011

Citace Původně odesláno od Strogg_CZ Zobrazit příspěvek
    Něco takového se asi bude těžko dokazovat, že ?
    Mně osobně by nestálo za tu ostudu podvádět. Každý výherce zde má uvedeno svoje jméno a pod...
    To už si musí každý přebrat sám, jestli mu to za to stojí.
    To je pravda ale vieš niekomu je to úplne jedno , pretože je materialista , a určite súhlasím aj so screenshotmi programov , najlepšie jednot. vrstiev alebo masiek

Podobná témata

1. SHW34 - marquiz: 1
    Od marquiz v sekci 34. eSuba: Play With Soul
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 02-06-2011, 19:33
  2. SHW34 - marquiz: 1
    Od marquiz v sekci Rozpracované wallpapery
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-06-2011, 11:54
  3. SHW32 - marquiz: 1
    Od marquiz v sekci 32. Synergie Samsungu