Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 31

Téma: Notebook v ceně 10 000 - 12 500 Kč

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od marpie Zobrazit příspěvek
    No když bych nějakou hru zahrát vyjímečně chtěl ale určitě ne nějako extra graficky náročnou a klidně i na nízké detaily tak by rozdíl mezi tou integrovanou a ATI 530v znatelný byl? Primárně ale opravdu na hraní notebook nebude. A při porovnání ATI 530v a ATI 5470 je lepší která? A když bych tedy k tomu WT170EA OS přikoupil, je lepší vzít 32bit nebo 64bit? A náhodou nějaká 13 verze toho probooku s P6100 místo i3 náhodou k sehnání není? Já teda nenašel.
    ATI 530v je přejmenovaná hd4350 co do specifikací je rozdíl jen v nepodstatném dx11
    a samozřejmě bude rozdíl v taktech ale ty si určuje HP (těžko se budou zjišťovat)

k notebooku bez OS použít leda linux, protože dokoupený OEM windows jsou vázaný k základní desce čili při reklamaci ti může zaniknout licence (při výměně desky,výměně notebooku, vrácení peněz) nebo teda koupit podstaně dražší krabicový windows

13s p6100 nebo p6200 sem taky nenašel
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Tak od včerejška se razantně změnila situace a peníze určené na notebook půjdou na něco jiného potřebnějšího. Takže bych řekl že noťas je prozatím zcela pasé.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Tak jsem hledal ještě a celkem mne zaujal tento:
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...000000000011Q2

s tím že jsem jej objevil v akci s externím DVBT tunerem, internetem na 3 měsíce zdarma (který bych asi stejně pořizoval) a brašnou za stejnou cenu jako v Alfě jen nevím co od té řady G62 od HP čekat protože ji vůbec neznám.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2010

Na ten jsem taky koukal, libi se mi absence numerické klavesnice a zpracování povrchu. Váha je taky fajn.

Má někdo zkušenost?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

To HP G62 vypadá jako nejnižší model...podle mě měkké plasty a rozhodně bych ho nebral na častější přenášení....váha je sice plus u takhle velkýho notebooku, ale v tom případě asi nebude příliš pevný (jak už jsem naznačil), protože je to až podezřele lehký notebook.....jinak u téhle velikosti (15,6") je absence numerického bloku podle mě nevýhoda, než-li výhoda.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2010

Slabší konstrukce by mi osobně nevadila, ntb nebude moc často přenášený.

Absenci numpadu beru jako plus protože vybíram ntb pro člověka co piše všemi 10. A vycentrovaná klavesnice na střed monitoru je hodně velké plus. USB numpad se da pořídit do 200 Kč.

Dokonce ho dneska na alfě slevnili na 11260, 700 dolu to je slušné.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Já píšu všema deseti, přesto je pro mě numpad výhodou (např. počítat na kalkulačce pomocí horních kláves je utrpení), tahat s sebou nějakou další krabičku s kabelem mi kvůli tomu nepřipadá jako vhodné řešení....klávesnice u notebooku není nikdy žádné plus, je to prostě kompromis, pro mě to není zas tak strašný mít klávesnici kousek vlevo, na notebookové klávesnici je stejně pitomost psát nějaké eseje, protože ergonomie je téměř nulová. Ale tak je to každého věc...pokud bude notebook stejně doma většinu času, tak nejlepší je mít externí klávesnici i tak.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

A co říkáte na tenhle:

http://www.alfacomp.cz/php/product.p...0081000000113X

Tak jsem si chvíli hledal a moooc mne zaujal tento, ale je už poněkud nad limitem. Vyplatí se připlatit? A ta grafika se přepíná automaticky?
    http://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-e...ampan=zbozi.cz
    Naposledy upraveno uživatelem marpie: 15-06-2011 v 00:17

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Pokud bych se rozhodoval mezi Paviliony, HP G a ThinkPadem Edge E420, rozhodně bych si vybral Edge, a to bez mrknutí oka. Grafika se přepíná automaticky, jen zatím nemá AMD vyřešenou kompatibilitu se staršími hrami a OpenGL (jedou přes integrovanou).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Jenže E420 popř. E520 jsou už dost nad limitem.A právě bych hrál maximálně starší hry (starší verze NFS, Vietcong, MoH prostě to co ještě utáhl i původní PC s ATI 9800 64mB tak teda nevím. Já fakt nevím. Jak je to se servisem Lenova někde jsem četl že některé typy mají servis v Polsku a některé u nás, jak to teda je?
    Naposledy upraveno uživatelem marpie: 16-06-2011 v 23:59

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Všechny notebooky Lenovo se servisují v ČR. ThinkPady mají servis v každém větším městě. ThinkPad Edge se dá koupit i s integrovanou grafikou, vychází o pár stovek levněji (rozhodně se nevyplatí).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Notebook stále nemám, byly bohužel jiné nezbytné neočekávané výdaje. Brouzdal jsem teď po aukru a objevil notebook který mám jako služební v práci (jen s trochu jiným vybavením)a na kterém se mi dělá dobře, sedí mi i svou velikostí tak jsem si začal pohrávat s myšlenkou že bych jej koupil domů starší. Co si o tom myslíte?

http://aukro.cz/hp-hp-elitebook-6930...828280825.html
    Naposledy upraveno uživatelem marpie: 22-09-2011 v 11:40

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Jestli ti nevadi, ze je ze zastavarny...
    Ale muzes je pozadat o S/N a overit u HP, zda jeste neni v zaruce - Elitebooky mivaji 3 roky.
    A cena taky odpovida.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

No jiný bych asi ze zastavárny nechtěl, ale říkám si že EliteBook je přeci jen jiná třída ve velmi kvalitním šasi (alespoň můj názor) a měl by vydržet déle než nějaký nový z low end třídy. A jen dotaz co znamená S/N???

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 16:26
  3. Notebook v ceně nad 30 000 Kč