reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Logitech Wireless F710 - nelze nainstalovat

hbboy (31)|30.12.2010 22:20
Ahoj chlapci a děvčata - tak mám problém, tento nový tip gamepadu vlastním od října a stále jede na původní baterky asi 120 hodin ?- super, jenže jsem byl nucen přeinstalovat windows 7 64 bit a ejhle, při další instalaci se už při připojení nestáhli ovladače s netu sami jako původně v říjnu na rumblepad 2 jako tenkrát, že prý již nejsou a musel jsem tedy stáhnout ovladače 16 mb ze stránek logitechu, které jsou nyní na snad všechny jejich gamepady. Jenže při instalaci mi to stále hlásí, že gamepad nedetekuje ?- i když jsem dal nové baterie, při instalaci detekovacího programu to normálně nadetekuje ?- a je to zelené. Jinak při instalaci windows jsem měl gamepad zapnutý v usb, ale nemělo by to vadit dle mě. nyní mi to ve správci stále hlásí problém s ovladači že nejsou nainstalované ?- již nevím co stím.

Poté jsem to zkoušel u známého na jiném pc ten samý problém - poprvé co jsem něco nerozchodil -(((

asi po další hodině a čtění fóra na czc.cz u diskuze u rumblepad 2 při instalaci softwaru při detekování, jsem vytáhl jednu baterku, pak zmáčkl tlačítka 6 a 8 ?- to jsou ty dvě přední vpravo a současně baterii vložil a software ovladač našel a šel zkalibrovat od té doby to již jde s origo novým softwarem, akorát nechápu takovýto nelogický krok, o kterém se nikde nepíše, nebo vám ostatním to šlo klasicky???? Pokud ho nyní zrovna někdo po vánocích instalujete.

hráli jsme hry a chvíli to šlo, chvíli ne a samo se to ztratí a píše to že není nainstalovan ovladač a ani ovladač že není detekován, to mi dříve nedělalo, jak vám to funguje, jinak baterie nové mám nejvyšší řada varta

tak nakonec večer, hráli jsme další 2 hodiny a již bez problému ale stále jen v módu D - tedy starší rumblepad 2, ale dříve jsem jel v módu X - je to přepínač na předku, nyní jsem to tedy všechno odinstaloval a rval to tam půl hodiny různými způsoby a prostě to nenadetekovalo v tomto módu, který je i na nové hry lepší, tak jsem to dal zpět na starý mod D - rumblepad 2 a již jsem to zase nainstaloval po krkolomném vyndávání baterky a mačkání 6 - 8.

Na co tam tedy logitech ten přepínač dává když to nefunguje???? Nebo proč při vydání nových gamepadů stáhne starší funkční software a nahradí ho novým, který dle mě nefunguje.

Teď když to mám nainstalované a přepnu to do X tak se to zase hned odpojí a gamepad přestane fungovat. Prostě to nechápu co dělat

Poraďte ????? Zřejmě ti co mají řadu F310, F510 a F710, ale instalovanou až nyní v prosinci z důvodů nových ovladačů, protože net již staré jako v říjnu nenajde .

Díky moc za postřehy
hbboy (31)|1.1.2011 21:37
tak si odpovím sám, konečně jsem na to přišel po přeložení pár anglických fór a návodu se konečně gamepad chová jako xbox a v nových hrách nemusím nic nastavovat a je již hned po instalaci vše nastaveno jak má.

zde návod

jsem našel řešení

1. jít do správce zařízení

2. G710 a na jiných, kde je otazník a je bez ovladače

3. jít do aktualizace

4. vyhledat ovladač v počítači

5. vybrat ovladač ze seznamu

6. ke konci něco řádek z windows - již přesně nevím ted už se nemohu podívat, když už je to nainstalované

7. pak uvidíte seznam řidiče Xbox 360 Controller

8. vybrat xbox 360 wirless reciver pro Windows (13/08/2009) poslední

9. potom další až do konce a restart, vše se začne instalovat - ovladač konečně proběhne a vše funguje jako když jsem gamepad v říjnu koupil na přední tlačítko X, neboť s blbým softwarem od logitechu to rozchodíte pouze na tlačítko D - jako rumlepad

v podstatě se nepoužijí ovladače logitechu, ale ovladače windows pro xbox ovladač, měl by být součástí systému, nevím však zda tam byl, neboť já ho předem nainstaloval odsud

http://www.microsoft.com/hardware/download/download.aspx?category=Gaming&type=Gaming&sku=JR9-00001

http://www.microsoft.com/hardware/gaming/productdetails.aspx?pid=090

Tak snad vám to někomu pomůže až si ho koupíte a nebudete ho moct rozchodit pod windows 7 64 bitů. Jinak doporučuji, je to super gamepad