reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Víkendová diskuze: Jaký byl rok 2010?

husky14 (4214)|31.12.2010 10:16
Tímto Vás zveme na Víkendovou diskuzi na téma:


[SIZE="5"]Jaký byl rok 2010?[/SIZE]



Konec roku bývá spojen s bilancováním. Co se vám osobně povedlo, na co byste naopak nejraději zapomněli? Co bylo v roce 2010 pro vás významné, co vás překvapilo, pomohlo vám, nebo naopak ublížilo? Máte nějaká předsevzetí? Zapojte se s ostatními do diskuze!


Zúčastnit se mohou i neregistrovaní, stačí stisknout tlačítko Odpověď u levého okraje stránky nad a pod příspěvky.
kevin00 (10238)|31.12.2010 12:25
Jak bylo ? Jako každý rok. Něco se povedlo, něco jiného zase nikoliv. Jsem rád, za to jak je, vždy může být ještě o dost hůře :thumb
czhunter (775)|31.12.2010 12:39
Dobrý ne? Sice mi konec pokazila nemoc, ale i tak jsem si ho užil :)
athens (724)|31.12.2010 12:43
Asi největší událost byla oslava 1. narozenin dcerky, jinak tento rok byl asi jako všechny předešlé stejné jak psal kevin00 něco se povedlo a něco zas pos.... Doufejme že příští bude tak dobrý jako ten letošní nebo bude snad lepší :notsure
ČR (0)|31.12.2010 19:39
Agónie. Nejlepší věc byl jednoznačně Mass Effect 2. Projektor jsem kupoval v září 2009, takže se to netýká 2010. Teď čekám Crysis 2 a pecky na PS3. Jsem rád, že už končí tento prehistorický rok. Už to chce aspoň 2015.
xmarek (1676)|31.12.2010 19:55
Něco se povedlo, něco zase ne. Něco nejde tak rychle jak jsem si naplánoval, ale nakonci roku můžu říct, že to nějak dopadlo a zas tak hrozné to není. A jestli to mohlo být lepší? Ano mohlo, ale jsem od přírody líný jako to prase a přetrhnout se nehodlám. :p
A předsevzetí? Dělat to co dělám a dělat to co nejlépe dovedu. Je mi dost roků a pochopil jsem jak chci svůj život žít a nikdo už mi to nerozmluví a ani nevezme. :D
StD (1963)|31.12.2010 20:07
V zásadě jsem na to už odpověděl vedle tady, ale stále neregistrovaného diskutéra ČR mohu jen ujistit o tom, že neustále platí následující rozhovor z Radia Jerevan:

Dotaz: "Kdy bude líp?"
Odpověď: "Už bylo."

A nějaké "hry", koho to zajímá?
Ivo Mašek (507)|31.12.2010 20:37
Tak rok byl jako každý jiný. Nic extra zvláštního mě nepotkalo a neočekávám to ani letos. Hlavně aby to zdraví vydrželo a taková ta pohoda. Mamon mě už moc nezajímá, kupuji už dle potřeby, nikoli dle módy. ...je hezky na zeměkouli, však jen se rozhlédněte :)
husky14 (4214)|1.1.2011 11:26
[quote=StD;426294]....neustále platí následující rozhovor z Radia Jerevan:

Dotaz: "Kdy bude líp?"
Odpověď: "Už bylo."[/quote]Nebuď takovej pesimista, jednou tomu stejně budem říkat "starý dobrý časy" ;)
StD (1963)|1.1.2011 11:33
[quote=husky14;426368]Nebuď takovej pesimista, jednou tomu stejně budem říkat "starý dobrý časy" ;)[/quote]
No i tak lze, ale do té stručné odpovědi v azbuce (uže bylo) to jaksi nepasuje...

BTW Už zase začíná být aktuální 30 let starý ruský vtip:

Únos letadla v Moskvě. Do pilotní kabiny vstoupí únosce s pistolí v ruce a říká: "Davaj v Chimki!"
Nic. Piloti nereagují.
"Davaj v Chimki!!!" opakuje únosce.
"Nět, babuška uže v London skazala..." praví na to pilot...

Pro neznalé - Chimky jsou předměstí Moskvy asi jako Úvaly u Prahy... :p
ČR (0)|1.1.2011 21:09
[quote=StD;426294]V zásadě jsem na to už odpověděl vedle tady, ale stále neregistrovaného diskutéra ČR mohu jen ujistit o tom, že neustále platí následující rozhovor z Radia Jerevan:

Dotaz: "Kdy bude líp?"
Odpověď: "Už bylo."

A nějaké "hry", koho to zajímá?[/quote]

Můžeme říct jen upřímnou soustrast. Když je nejhůř, tak si uvědomíme, že je to jen na nás. Přeji mnoho sil.
JindraPce (69)|2.1.2011 08:04
no když nebudu počítat, že jsem ho začínal i končil nemocí (nejaká rýmička nás přece nepoloží, ne???), tak ten rok hodnotím jako celkem obstojný a třeba v dubnu, kdy se narodil syn i velmi povedený :D

tak že všem přeji hodně zdravý, ostatní si totiž nakrademe, neb jsme přece Češi a jinak to velmi často ani neumíme :(
16cmfan (2153)|2.1.2011 09:09
Ja hodnotím 2010 ako uspešný... hlavne čo sa týka úspešnej maturity a zatiaľ dobrého začiatku na VŠ (nech mi to takto vydrží ešte 4 a pol roka :D)