reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nabíjení netbooku

Polinis (2)|4.1.2011 21:36
zdravím,jak je to u netbooků,když se vybije baterie..musí se prvně nabít a až po nabití jde plně používat nebo je možná i během nabíjení nějaká činnost,např.hraní her ? nemlže se tím poškodit baterie nebo něco jiného ? ..jsou vůbec baterie vyměnitelné a jakou má baterie v netbooku asi cca životnost ? díky..
Pabler (425)|4.1.2011 21:49
nie je problem notebook pouzivat pocas nabijania

upozornujem, ze notebook by sa nemal pozivat ako telefon s NiMH bateriou (teda uplne vybit a nabit) toto baterii notebooku nesvedci, ...
pokial je moznost byt pripojeny na el. siet, tak sa jednoznacne pripojit, a uplne vybitiu sa snazit predist ....

Zivotnost, pri spravnom pouzivani .... 2 - 3 roky, kedy to spadne cca na 3/4 svojej povodnej vydrze, dalej to pada rapidnejsie ....
Jura2 (152)|4.1.2011 22:50
Odporúča sa pri nabíjaní to nabiť pokiaľ možno naplno.

Počas nabíjania ho môžeš voľne používať.
Honza23 (490)|4.1.2011 22:59
Takže neustále připojení k síti nemá negativní vliv na baterii ?
Jura2 (152)|4.1.2011 23:06
Namalo by mať, ale ja osobne, keď ho mám doma dlhšie a neplánujem ho prenášať nabitu baterku od neho odpájam.
Pabler (425)|5.1.2011 08:50
Honza23: Nie elektronika nabijanie ukonci a dalej ani nedobija, kym neklesne nabitie pod urcitu hranicu, ...
Ale ako pisal Jura2: zopar ludi zvykne baterku z NTB vybrat ... nie som si celkom isty, ci to ma prakticky prinos, ale podla pravidla (because we can) tak preco nie :)
Richmond (8084)|5.1.2011 11:17
Přínos vidím akorát u notebooků, které se zahřívají (to vadí baterkám úplně nejvíc), případně pokud se baterie uskladňuje na delší dobu (před tím samozřejmě nabít)