Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Správce zvuku Realtek

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Zdravím.Včera jsem nainstaloval win 7 64bit a ovladače desky a zvukovky se zřejmě nainstalovali z těch windows.Takže teď mám správce zvuku od ASUS a potřeboval bych aby byl od Realteku.Ono to jako funguje v pohodě i s tím ASUS,ale problém je v tom,že mám PC spojené s TV HDMI kabelem,přes který jde z grafiky ATI i zvuk.No a pokud mám správce zvuku od ASUS,tak se tam zobrazuje jen HDMI výstup od integrované grafiky,kterou ovšem nepoužívám,takže pokud chci,aby šel zvuk do TV po HDMI z ATIny,tak musím pokaždé vytáhnout konektory od PC repráků z compu,což je docela otravné.U správce zvuku od Realteku,stačí na záložce jen kliknutím přepnout jaký chci výstup a už to jede.Používal jsem ho předtím u XP a bylo to gut,ale tady nevím jak se zbavit toho ASUSáckého a nahradit tím Realtekem.Myslel jsem si,že bude stačit když smažu ovladač zvukovky od Microsoftu a nahradím ho správným ovladačem od Realteku,tak že se zároveň zěmní i ten správce zvuku,ale nestalo se tak.Na obrázku 1 je to co mám teď,na obrázku 2 je to co bych potřeboval a na obrázku 3 je,že mám opravdu nainstalované správné ovladače od Realteku,tak pokud by někdo věděl jak na to byl bych vděčen
    http://picasaweb.google.com/lape444/AlbumBezNazvu07#

Takto to vypadá po připojení TV,HDMI se zobrazí i test repro je slyšet zTV,ale jinak nic.Nejde zrušit to zatržení u Repro a zatrhnout HDMI.A kurňa,teď jsem si nas..l do hnízda.Zakázal jsem používání repro a zvuk už sice do telky přes HDMI jede,ale nevím kde obnovit zvuk do repro. No budu bádat http://picasaweb.google.com/lape444/...19072891575970
    Naposledy upraveno uživatelem lape: 05-01-2011 v 09:47
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Tak už jsem to vyřešil.Holt jako vždy to byla jednoduchá věc,ale než na to člověk dojde to je doba Stačí kliknout pravým tlačítkem buď na HDMI,nebo repro a pak dát Nastavit výchozí zažízení.Já jsem pořád myslel,že to stačí přepnout jen levým tlačítkem a samo se to označí a změní,protože ve správci zvuku od Realteku,který jsem používal předtím se to je překliklo a jelo to.Takže toto téma může admin případně smazat.
    Naposledy upraveno uživatelem lape: 05-01-2011 v 10:25
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. DDR3: Správce úloh ukazuje špatně pamet
    Od panhlava v sekci Operační paměti
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 08-04-2012, 19:10
  2. Spravce uloh
    Od kalda555 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-03-2011, 13:08
  3. Webové prohlížeče: správce úloh
    Od bedane v sekci Internet
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 05-07-2009, 16:56
  4. Windows XP: Správce systému
    Od franta1969 v sekci OS Windows
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 11-01-2009, 21:03
  5. Správce systému Vám zakázal správce systému:)
    Od aldafallout v sekci OS Windows
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-03-2007, 23:03